Стадіон Одеської юридичної академії

Опис

При розробці щогл використовувалися тільки вітчизняні матеріали, що дозволило в рамках бюджету використовувати прожектори високої якості від провідного італійського виробника FAEL Luce.

Однією з умов замовника при реалізації проекту був монтаж освітлювальних щогл після укладання дорогого покриття на футбольне поле та бігові доріжки. З огляду на цю особливість монтажу фахівці компанії Лайтек розробили проект виконання робіт (ПВР). У ньому були враховані характеристики покриття, його здатність переносити навантаження, з цих даних був підібраний спецтранспорт, схема пересування, матеріал для настилу, місця установки крана. Це дозволило виконати роботи у найкоротші терміни без пошкодження покриття.

Відгук

На початковому етапі реконструкції стадіону компанією Лайтек були виконані проектні роботи з оснащення спортивного освітлення, а саме розробка 4-х освітлювальних щоглів заввишки 22 м, розрахунок освітленості, підбір парку прожекторів та електроживлення системи спортивного освітлення.

Висловлюємо подяку компанії Лайтек за надання послуг з технічного забезпечення Спортивного комплексу Національного університету “Одеська юридична академія”, а саме постачання та встановлення освітлювального обладнання. Хочемо відзначити злагодженість дій та професійний підхід. Всі поставлені завдання були виконані вчасно, і в результаті ми отримали чудове рішення.

Ректор НУ «ОЮА»
Завальнюк В. В.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.