Телепроект каналу 1+1 «Голос Країні»

Опис

Масштабний професійний проект телеканалу 1+1 «Голос Країні» щовихідних збирав біля екранів телевізорів понад два мільйони українців. Видовищність та ефектність шоу надавало професійне обладнання світових виробників, постачання та інсталяцію якого забезпечила компанія Лайтек.

Компетентними співробітниками нашої компанії були проведені роботи з проектування та монтажу механіки сцени, а також забезпечення телепроекту сучасним та якісним європейським обладнанням. Виконання поставленого завдання почалося з розробки проекту сценічної конструкції, яка повинна була рухати відеоекрани для створення ефекту «живої картинки».

Інсталяція була виконана лише за два тижні. Відеоекрани розміром 2х6м, що переміщаються горизонталлю за допомогою двох монорейкових доріг довжиною 27 метрів, оснащувалися шістьма тельферами Variotrol від ChainMaster.

Німецькі підйомні механізми ChainMaster відповідають усім міжнародним та вітчизняним нормам та правилам з техніки безпеки. Ці конструкції настільки міцні та надійні, що їх можна сміливо застосовувати прямо над головами людей.

До тельферів за допомогою спеціальної конструкції кріпилися шість світлодіодних екранів, завширшки два метри та висотою шість метрів. Завдяки чому, відеоінформація, що передається на екрани, створювала воістину приголомшливе видовище. Крім того, за допомогою професійного комплексу управління ChainMaster фахівці запрограмували екранні дії. А для забезпечення стійкості всієї сценічної конструкції зробили інсталяцію тросової дороги, що несе на собі навантаження не лише силових та сигнальних кабелів тельферів, а й екранів. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи зайняли не більше чотирьох днів.

В результаті – технічний персонал телеканалу 1+1 відзначив неперевершену якість та надійність сценічної конструкції, а також ефектну роботу відеоекранів.

Відгук

Шановні колеги,

Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу у пусконалагодженні та експлуатації системи пересувних екранів, надану під час проведення прямих ефірів шоу «Голос Країні».

Хочемо відзначити високу кваліфікацію Ваших фахівців, які проводили навчання та здійснювали тех. підтримка під час прямих ефірів.

Загалом компанія «Лайтек Україна» виявила себе як надійний партнер, системний інтегратор та відповідальний виконавець на ринку сценічного обладнання.

Дякуємо за плідну співпрацю.
З повагою, директор “1+1 Продакшн”
Федорцова І.А.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.