Телепроект каналу СТБ “Х-Фактор”

Опис

Проект «Х-Фактор» телеканалу СТБ – це українська версія британського проекту «The X Factor» та найпопулярніше у світі вокальне талант-шоу.

Система освітлення повинна була відповідати найвищим вимогам щодо надійності, довгостроковості експлуатації, видовищності та дозволити проведення прямих ефірів.

Комплексне постачання високотехнологічного світлового обладнання для шоу «Х-Фактор» здійснювалося в рамках тристоронньої співпраці компанії Лайтек, компанії «А-Лайт» та телеканалу СТБ. Після погодження технічного завдання компанія «А-Лайт» надала проект рішення, згідно з яким компетентними фахівцями компанії Лайтек було здійснено підбір лінійки обладнання. Основу рішення світлотехнічного комплексу склали прилади торгової марки Coemar – Infinity Spot M, Infinity Wash XL, Infinity Wash M.

Керований прожектор Coemar Infinity Spot M випромінює промінь світла з чітко окресленими межами. Даний прилад відноситься до нового покоління керованих прожекторів і має явні переваги за такими параметрами як компактність, невелика власна вага та яскравість.

Після закінчення одного місяця з моменту перших переговорів об’єкт був зданий замовнику і повністю відповідав найвищим стандартам телевізійного освітлення та заявленим вимогам. Перший прямий ефір відбувся строго за графіком.

Співпраця компанії Лайтек з проектом «Х-Фактор» продовжилася постачанням світлотехнічного комплексу приладів, які покращили світлове оформлення та надали ще більшої видовищності телешоу «Х-фактор 2012».

Ретельно продумане розміщення оптимальної кількості освітлювальних приладів дозволило успішно забезпечити максимальну ефективність світлотехнічного комплексу для шоу.

Склад обладнання

Відгук

ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» висловлює подяку компанії «Лайтек» у партнерській роботі із запуску першого в Україні ЗД шоу «Барон Мюнхгаузен».

Роботи виконані компанією «Лайтек» включали:

  1. Проект несучої конструкції над планшетом сцени.
  2. Політ дороги над сценою.
  3. Антрактно-розсувна завіса та 4-х екранів.
  4. Постачання та монтаж обладнання для польотних доріг, АРЗ, екранів та ін.

Незважаючи на дефіцит часу, компанія «Лайтек», з поставленим завданням впоралася якісно і вчасно, а також протягом усього проекту, забезпечуючи проект безперервною технічною підтримкою.

Особливо хочеться виділити співробітників, які безпосередньо беруть участь у запуску проекту, забезпечуючи всебічну підтримку:

1. Орлова Миколи – директора компанії «Лайтек»

2. Абдуллаєва Ельдара – технічного директора

3. Вельгаса Андрія — керівника відділу дилерського продажу

4. Рябенко Олександра керівника проектних робіт

Робота з Вами, залишила позитивні емоції, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

Заступник технічного директора

“Міжнародний Медіа Центр СТБ” — Костіков Д.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.