Телестудія “5 Канал”

Опис

Телестудія «5 Канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції у прямому ефірі.

Система освітлення повинна була відповідати вимогам як для роботи онлайн – ефірів, так і зйомок з подальшим обробленням відео-матеріалів, а також для студії під зйомку різних тематичних програм на одному майданчику.

Виходячи із заданих умов, компанія Лайтек розробила рішення щодо інсталяції студії на базі надійних та широковідомих європейських брендів – Coemar, ETC, De Sisti. De Sisti – італійська компанія, світовий лідер у виробництві професійної освітлювальної техніки для телебачення та кіноіндустрії. Для забезпечення універсальної потужної світлової заливки вибрано прилади Coemar Infinity Wash M. Як основні прилади Spot — нова серія Coemar Infinity Spot M, що отримала найвищу оцінку фахівців зі співвідношення ваги, габаритів та світлової віддачі. Запатентована система керування фокусом однією рукою (ETC) дозволяє виконувати регулювання швидко, просто та безпечно. Полегшена технологія сервісного обслуговування зробила внесок у формування позитивного враження фахівців телеканалу від приладів, використаних компанією Лайтек для вирішення завдання проекту.

Грамотне розміщення оптимальної кількості освітлювальних приладів дозволило успішно забезпечити багатозадачність світлотехнічного комплексу. Об’єкт був зданий замовнику та повністю відповідав найвищим стандартам телевізійного освітлення.

Склад обладнання

Відгук

Телестудія «5 канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції та у прямому ефірі.

Постановочне освітлення та технічне оснащення телестудії 5-го каналу за вимогами замовника мало забезпечувати світлове оформлення телевізійних передач у стаціонарних студійних умовах шляхом формування різної конфігурації систем постановочного спецосвітлення, а також технічну відповідність нормам роботи в телевізійній студії.

Керівництво телестудії «5 канал» дякує колективу ТОВ «Лайтек Україна» за створення професійного рішення щодо світлового оформлення, а також за якісну інсталяцію та грамотну добірку світлових приладів, які дозволили забезпечити багатозадачність світлотехнічного комплексу нашої телестудії.
Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.

З повагою, генеральний директор ТОВ
«Телерадіокомпанії НБМ»

Адамчук І.Д.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.