Телестудія «НАШ.МАКСІ-ТВ»

Опис

Телеканал НАШ.МАКСІ-ТВ — український телеканал, орієнтований на інформаційно-новинну тематику. Був створений на базі жіночого каналу “Максі-ТВ”, який працював з 2007 року. З недавнього часу має велику студію, де знімаються, а також транслюються у прямому ефірі масштабні ток-шоу, новини та інші інформаційно-розважальні програми.

Компанії Лайтек та її партнеру з інсталяції було поставлено завдання професійно обладнати нову велику студію у Києві для проведення ток-шоу. Головним критерієм було забезпечення комплектом світла, який відповідав би високим стандартам сучасного телемовлення, включаючи формат HD, але знаходився в рамках встановленого бюджету.

Для вирішення поставлених завдань основним брендом було обрано Pro Lux, який активно завойовує ринок якісного професійного світлового обладнання. Прилади Pro Lux вже успішно застосовуються в прокаті, турах і клубних інсталяціях. Настала черга телебачення. Для оперативного та зручного управління такою кількістю приладів було обрано світловий пульт від лідера індустрії MA Lighting – grandMA2 Ultra-light.

Незважаючи на величезний перелік обладнання, постачання та монтаж було виконано вчасно. Телестудія видає якісний ефірний продукт. Продукція Pro Lux ще раз підтвердила відповідність найвищим світовим стандартам.

Склад обладнання

Відгук

Дякуємо Вам за оперативні рішення щодо постачання світлового обладнання для медіаплатформи «НАШ» (телеканал «Максі-ТВ»).

Інноваційні технології та грамотність фахівців «Лайтек» дозволили обладнати телестудію оптимальними технічними рішеннями та зробити її однією з найсучасніших в Україні.

Завдяки якісній організації та відповідальності проект був зданий у встановлений термін.

Сподіваємось на плідну співпрацю надалі.

Технічний директор ТОВ «НАШ 365»

А.С. Живолович

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.