Телестудія «Шустер live»

Опис

«Шустер live» — суспільно-політичне ток-шоу, що транслювалося в прямому ефірі в різний час на дев’яти загальнонаціональних каналах України, в тому числі на ТРК Україна, Інтері та 3S TV.

Знімальний павільйон повністю адаптований для зручної та якісної зйомки телевізійних програм: містить спеціалізоване світло, пристрої комутації та зручну комунікацію між усіма учасниками зйомки. Приміщення великої студії має площу понад 520 кв.м., висота приміщення – 7,5 м. Мала студія є складним за конфігурацією приміщенням площею 119 кв.м. та висотою стелі понад 5 м.

Перед компанією Лайтек стояло завдання у стислий тритижневий термін здійснити технічні розрахунки, постачання обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

Основними критеріями підбору світлового обладнання для студії були показники рівня шуму приладів при роботі, надійність і довговічність в експлуатації, приналежність до світових торгових марок, що зарекомендували себе в подібних проектах. 1 серпня у студії розпочалися монтажні роботи, а до 25 серпня було завершено етап постачання у повному обсязі.

Компанія Лайтекспільно з партнерами провела завершальний етап монтажу та пусконалагоджувальних робіт, і перший прямий ефір, намічений на 4 вересня, відбувся без змін у сітці трансляцій.

Склад обладнання

Відгук

«Шустер LIVE» – це сучасний студійний комплекс, над створенням якого працювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Знімальний павільйон повністю адаптований для зручної та якісної зйомки телевізійних програм: містить спеціалізоване світло, необхідні пристрої комутації та зручну комунікацію між усіма учасниками зйомки. Приміщення великої студії має загальну площу понад 520 кв. м., висота приміщення до колосників даху – 7, 5 метрів. Мала студія є складне за конфігурацією приміщення площею трохи більше 119 кв. м. та висотою стелі близько 5-ти метрів.

Компанія ТОВ «Словік Шустер Студіос» висловлює подяку компанії Лайтек за високу якість продукції. Співробітники студії повністю задоволені якістю роботи обладнання та його функціональними можливостями, а отриманий результат повністю відповідає технічним вимогам проекту.

З повагою технічний продюсер «Словік Шустер Студіос»

Назим Бедіров

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.