Запорізька обласна філармонія

Опис

Керівництво Запорізької обласної філармонії ім. М. І. Глінки звернулося до компанії Лайтек з питання модернізації механіки сцени та інсталяції світлового обладнання.

Раніше використовувалася ручна механіка сцени: софіти піднімалися вручну, а це дуже важкі конструкції, іноді до 2-х тонн ваги. Було прийнято рішення поставити чотири автоматичних підйомних софіта на електроприводах. Використовуючи власні конструкторські рішення, ми зробили для об’єкта каркаси софітів.

Однак цим оснащення механіки сцени не обмежилася. В рамках проекту компанія Лайтек здійснила поставку і монтаж вальних лебідок (8 шт.), Вантажопідйомністю до однієї тонни (в парі). За допомогою даних лебідок здійснюється підйом софітних ферм, на яких була проведена комутація світлового обладнання, сигнали управління заведені на диммер. Таким чином софіти стали автоматизованими.

Не менш важливою частиною робіт була установка АРЗ. Завіса стаціонарний, здатний розсовувати до 300 кг ваги. Поплановий завісу змонтований на електричній лебідці, що дає не тільки можливість розсовувати і зрушувати завісу, а й одночасно піднімати і розсовувати. Були проведені електромонтажні роботи: обладнані Діммерная і силові електрошафи.

Для найбільш якісного освітлення сцени компанія Лайтек інсталювала світлове обладнання, таких як D.T.S.  (Італія),  ETC (США), Spotlight (Італія), Coemar (Італія), Free Color  (Китай), Zero 88 (Великобританія).

Пізніше було інстлліровано звукове обладнання від європейських виробників: d&b audiotechnik (Німеччина), dBTechnologies (Італія).

Відгук

Адміністрація КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР вісловлює Глибока подяку компании Лайтек за якісне Виконання робіт по модернізації звукового и світлового обладнання. Варто відзначіті професіоналізм на всех рівнях РОТОБО – від розробки проектної докумантації до монтажних робіт.

Головний інженер,
В.М. Вініковській

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.