Shure DuraPlex — водостійкі субмініатюрні мікрофони

Shure DuraPlex

У найрізноманітніших галузях – від кіно- і телевиробництва до театрів і корпоративних заходів – звукорежисери і професіонали постійно шукають рішення, що забезпечують виняткову надійність і цінність. Довговічність, міцність і якість звуку продукту гарантують, що він виправдає очікування аудиторії, незалежно від сцени і зробить вигідним фінансові вкладення в його покупку.

Shure представляє DuraPlex, нові субмініатюрні (5 мм) всеспрямовані петличний і головний мікрофони. Розроблений для роботи в найважчих умовах, DuraPlex може похвалитися першим сертифікатом відповідності ступеня захисту IP57 серед продуктів Shure. Він підтверджує, що мікрофон надійно захищений від бруду, пилу, води і поту. Компактний форм-фактор забезпечує неперевершену продуктивність і відрізняється такою же зазначеної нагородами довговічністю кабелю, як і TwinPlex™ – лінійки петличних і головних мікрофонів Shure преміум-класу. DuraPlex був розроблений за участю визнаних професіоналів в області аудіо та задовольняє різноманітні потреби кіно- і телевиробництва, театрів, мовлення і корпоративних заходів.

Shure DuraPlex DL4 и DH5

У лінійку DuraPlex входят всенаправленний водонепроникний петличний мікрофон DL4 та всенаправленний водонепроникний головний мікрофон DH5. Доповнюючи великий портфель бездротових систем середнього та вищого рівня від Shure, DuraPlex зі ступенем захисту IP57 і довговічністю кабелю пропонує ринку абсолютно новий рівень звукових характеристик і надійності. MEM-капсуль забезпечує стабільну і природну якість звуку з низьким рівнем власного шуму для чіткості голосу у різному оточенні.

«Розробляючи DuraPlex, ми хотіли надати просте і надійне рішення, готове до роботи в будь-якій обстановці», – прокоментував Джон Борн, старший менеджер по продуктам Shure. «Нейтральна АЧХ, прості у використанні аксесуари і компактний дизайн в поєднанні з кращою в своєму класі міцністю кабелю і водонепроникним елементом миттєво роблять DuraPlex видатним лідером в цій ціновій категорії».

Shure DuraPlex Accessories Kit

DuraPlex поставляється в комплекті з аксесуарами, необхідними для спрощення використання: чохол для перенесення, поролоновий вітрозахист двох видів, одинарний затиск для краватки і ковпачок для ефекту присутності. DL4 також поставляється з кріпленням на липучках. Невеликий форм-фактор, надлегка конструкція дозволяють швидко почати роботу, змінювати костюми і розміщувати мікрофон під одягом без шкоди якості звуку.

Shure DuraPlex DL4

Кабель DuraPlex товщиною 1,6 мм аналогічний кабелю TwinPlex, високо оцінених субмініатюрних всеспрямованих мікрофонів Shure преміум-класу. Щоб змоделювати роки інтенсивного використання, ультратонкий кабель був зігнутий, розтягнутий і натягнутий до абсолютних меж під час внутрішніх перевірок. Кабель несприйнятливий до вигинів і не володіє ефектом пам’яті, що призводить до недосяжної раніше гнучкості завдяки інноваційній спіральній конструкції з суперзахистом. DuraPlex ідеально підходить для непередбачуваних умов, таких як реаліті-шоу, театр або навіть фітнес, і забезпечує безперебійну роботу у будь-яких ситуаціях.

Shure DuraPlex DH5 Headset OmniShure DuraPlex

Головний мікрофон DuraPlex DH5 доступний в декількох кольорах: тілесний, коричневий і чорний – з гладким матовим сталевим оголів’ям для швидкої і надійної посадки.

Shure DuraPlex DL4

Петличний мікрофон DL4 доступний в чотирьох кольорах: чорний, зелений, коричневий і білий.