Shure Microflex A400MB – сенсорна кнопка приглушення звуку

Shure A400MB + MX405

Shure продовжує зміцнювати своє лідерство в галузі конференц-систем та випускає все більше корисних пристроїв та аксесуарів для комфортних переговорів та відеоконференцій.

«Вибачте, я намагався знайти кнопку вимкнення звуку»

– це фраза, яку часто можна почути на онлайн-зустрічах, коли користувачі не впевнені, чи знаходиться кнопка звуку м’ютування на екрані або в мікрофоні. Щоб допомогти вирішити ці постійні коливання, спростити і зробити максимально наочним керування цією важливою функцією, Shure представляє новий аксесуар, що гарантує учасникам зустрічі впевнений контроль над вимкненням звуку з простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням.

Shure Microflex A400MB — інтуїтивно зрозуміла програмована сенсорна кнопка м’ютування, яка додає функцію локального або віддаленого управління відключенням звуку для використання з низькопрофільними мікрофонами граничного шару Microflex MX395-LED і модульними мікрофонами на гнучкій стійці, сумісними з MX400SMP (MX405 / MX410 / MX415).

Завдяки ненав’язливому дизайну, що ідеально підходить для поверхневого монтажу, адаптер A400MB перетворює 5-контактний вихід XLR у стандартний блоковий роз’єм, що спрощує установку без паяння та без проблем. Електрична схема ховається під поверхнею, а сам A400MB встановлюється як прозора шайба між корпусом одного із сумісних мікрофонів та столом чи кафедрою.

SHURE A400MB + MX395W

Shure A400MB може бути налаштований для роботи з різними типами кімнат та конфігураціями. Якщо кнопки м’ютування встановлені з кількома мікрофонами на столі, натискання будь-якої з них може вимкнути всі мікрофони одночасно. Світлодіоди мікрофона можуть змінювати колір, щоб показати, що вихідний звук вимкнено.

SHURE A400MB Mute Button Full Kit

При використанні з мережними аудіоінтерфейсами Shure ANI4IN-BLOCK або ANI22-BLOCK та процесором аудіоконференцзв’язку IntelliMix P300 вимкнення звуку та світлодіодні індикатори синхронізуються для одночасного відключення звуку з платформами відеоконференц-зв’язку Microsoft Teams та Zoom. Це означає, що статус відключення звуку користувача миттєво видно всім учасникам зборів, які перебувають в одній кімнаті або за тисячі кілометрів.