Dante-динамік Shure Microflex™ MXN5-C сертифікований для Microsoft Teams

Shure Ecosystem
Shureоголошує про те, що його новий мережевий динамік Microflex™ MXN5-C тепер сертифікований для роботи в Microsoft Teams.

MXN5-C доповнює екосистему мережевих системних продуктів Shure: стельовий мікрофонний масивMicroflex® Advance™ MXA910, настільний мікрофонний масив MXA310 и процесор для аудіоконференцій IntelliMix® P300 – які також сертифіковані дляMicrosoft Teams, забезпечуючи завершену аудіосистему.

Shure MXN5-C

Представлений на InfoComm Connected, мережевий динамік від Shure забезпечує якісне відтворення мови під час AV-конференцій. Завдяки підтримці PoE і вбудованого підсилювача MXN5-C оптимізований для простої установки в підвісну стелю.

Shure MXN5-C

Microsoft Teams надає комплексне рішення, що включає онлайн-зустрічі, прямі трансляції, Microsoft Team Rooms і аудіоконференції. Будь-то переговорна кімната в офісі, спеціальний майданчик для заходів або кампус університету – для продуктивної комунікації важливо знайти надійне рішення, що забезпечує кристально чистий звук і інтеграцію з провідними технологіями для спільної роботи.

«Ця сертифікація ілюструє наше зобов’язання надавати користувачам Microsoft Teams найкращий досвід роботи з усією звуковою екосистемою», – говорить Пол Гуніа, директор по технологічному партнерству в Shure.

Серед переваг звуковий екосистеми Shure:

  • Мікрофони серії Microflex Advance оснащені технологією Steerable Coverage™ для захоплення звуку, яка масштабується для приміщення будь-якого розміру в будь-якої конфігурації
  • Простий і в той же час потужний DSP-процесор IntelliMix створений спеціально для AV-конференцій
  • Видимість в мережі для доступу до пристроїв за допомогою програмного забезпечення Shure Designer для легкої установки і настройки, а також програмне забезпечення Shure SystemOn для віддаленого управління і усунення неполадок
  • Єдиний виробник всієї аудіосистеми спрощує обслуговування і підтримку
  • Шифрування аудіо між пристроями Shure для збереження конфіденційності зустрічей
  • Сумісність з програмним забезпеченням Dante Domain Manager для підтримки безпеки на основі ролей
  • Shure прагне створити нове покоління інструментів, які покращать взаємодію на робочих місцях або в навчальних класах. Спрощуючи спілкування, Shure може виконати свою місію щодо підвищення продуктивності зустрічей і занять завдяки чудовому звуку.

«Для проходження сертифікації для Microsoft Teams продукти повинні відповідати високим стандартам якості, щоб забезпечити кращий досвід спільної роботи », – каже Альберт Куіман, директор по розробці та сертифікації партнерів Microsoft Teams. «Shure MXN5-C, а також інші продукти Shure, сертифіковані для Microsoft Teams, доповнюють портфель Shure, щоб допомогти користувачам домогтися найвищої продуктивності віртуальних конференцій».