d&b audiotechnik розширює турів лінійку підсилювачем D40

d&b audiotechnik D40

d&b audiotechnik представила новий туровий підсилювач D40. Він буде розташовуватися в лінійці між флагманським D80 і менш потужним D20. Вихідна потужність апарату 4 x 2000/2400 Вт на 8/4 Ω (RMS).

Традиційно підсилювач має просунутий DSP (96 кГц / 27 біт) з фірмовими пресетами для акустичних систем компанії аж до KSL-серії (крім GSL і SL-сабов, вони працюють тільки з D80). Користувачу доступні 2 x 16-смугових еквалайзера PEQ з notch / shelving / asymmetric-фільтрами і багато інших параметрів. Компанія також повідомляє про закладені на майбутнє можливості. Чакаємо більш докладну інформацію від виробника.

Зовні D40 зберіг практично той же дизайн, за винятком дисплея управління на фронтальній панелі. Тепер це більший кольоровий сенсорний TFT-екран з діагоналлю 4,3 “(було 3,5”) і виросли дозволом.

Також були покращені параметри функцій енергозбереження, енергоефективності та автоматичного пробудження, які дозволяють економити ресурси і дотримуватися екологічних вимог.

d&b audiotechnik D40

D40 містить до восьми вхідних каналів з чотирма аналоговими входами і чотирма каналами AES3. Природно, з відповідними залінкованнимі виходами. Кожен вхідний канал може бути спрямований на будь-який з вихідних каналів. Тобто це матриця, керована через R1. Використовується імпульсне джерело живлення з автоматичним вибором діапазону мережі і активною корекцією коефіцієнта потужності (PFC). Це важливо для забезпечення стабільної та ефективної роботи в несприятливих умовах мережі.

Доступ до мережі d&b здійснюється через Ethernet з використанням протоколу Open Control Architecture (AES70/OCA). Управляти D40 можна дистанційно за допомогою вбудованого веб-інтерфейсу (через браузер) або за допомогою програмного забезпечення d&b R1, в тому числі і через бездротову мережу Wi-Fi, просто підключивши роутер.

Функція d&b LoadMatch дозволяє підсилювачу D40 зберігати тональний баланс і компенсувати втрати при використанні кабелю довжиною до 70 м.