d&b audiotechnik С-серії в Одеській міській раді.

d&b audiotechnik С-серии в Одесском городским совете

d&b audiotechnik відома як лідер на ринку професійної акустики для великих заходів та концертних турів. Але це не єдина область, де аудіосистеми з Німеччини займають топові позиції. Вона доречна всюди, де немає місця компромісам і потрібно донести до кожного слухача максимально натуральний та розбірливий звук.

Коли йдеться про установи, в яких приймаються доленосні рішення для долі цілого району, міста, а тим більше країни, не можна нехтувати якістю технічного забезпечення. Кожне неправильно почуте або витлумачене слово, фраза, можуть стати причиною конфлікту чи нерозуміння зі згубними наслідками для великої кількості людей. Саме тому одеська міськрада отримала апгрейд системи озвучування, завдяки якій значно покращилася розбірливість та якість звучання у сесійній залі.

Зазвичай такі зали є зразками монументальної архітектури, уявляючи собою бетонні обсяги з паралельними стінами, мармуром і колонами, тобто абсолютно не підготовлені акустично для розбірливого звучання. Саме тому було вирішено вибрати унікальні спрямовані кардіоїдні акустичні системи d&b 16С типу “колона”, а для посилення 10D Amplifier, що дозволяє тонко налаштувати звучання під приміщення.

Ще одним обмеженням була необхідність використовувати ті ж місця під акустику, де була стара, оскільки втручання в дизайн приміщення не допускалося. Але це не завадило досягти якісного результату, використавши лише 6 х 16С.

Склад обладнання:

⚫ d&b audiotechnik 16C Column loudspeaker white
⚫ d&b audiotechnik 10D Amplifier

d&b audiotechnik 16C – 2-полосна пасивна акустична система типу: вертикальна колона. У ній встановлені 4 х 4″ неодимова динаміка та 0,75″ компресійний драйвер. ВЧ-рупор має дисперсію 90 ° х 40 °. Динаміки розташовані в унікальній кардіоїдній конфігурації з хвилеводом спереду та демпфованими портами в задній частині корпусу. Така конструкція забезпечує постійну діаграму спрямованості 90° горизонтальній площині з широкосмуговим загасанням за близько 18 дБ.