dBTechnologies IS – інсталяційна лінійка акустики

dBTtechnologies IS-seriesdBTechnologies IS — нова серія інсталяційних колонок від 4-дюймових малюків до 12-дюймового сабвуфера. Дизайн лінійки досить аскетичний і ненав’язливий. Молодші моделі виконані у формі кубиків, здвоєні варіанти та сабвуфери представляють собою прямокутні паралелепіпеди. Всі корпуси виготовлені з фанери.

Моделі існують тільки у виконанні 8 Ом, так як виробник передбачає високоякісне відтворення звуку, а не звичайну трансляцію середньої якості. У комплектації “кубиків” присутній кронштейн, тобто кожна модель самодостатня і може бути відразу інстальована з коробки в лічені хвилини. У лінійку на даний момент входить 7 моделей (5 топів і 2 варіанти сабвуфера):

dBTtechnologies IS4

dBTechnologies IS4T — наймініатюрніша з кубічних колонок серії IS для фіксованих інсталяцій.

Оснащену 4-дюймовим широкосмуговим динаміком, цю просту компактну модель можна встановити всюди. Вона призначена для високоякісного відтворення фонової музики. Гучномовці IS cube встановлюються за кілька хвилин завдяки спеціальному кронштейну, що входить в комплект. Ключове тут – простота інсталяції і ненав’язливість. Цьому також сприяє делікатний дизайн з прихованим блоком підключення. Під металевою кришкою ззаду ховаються роз’єми Phoenix або Speakon (на вибір). Як і вся лінійка, доступна в чорної і білої версії.

dBTtechnologies IS5

dBTechnologies IS5T — слідуюча по зростанню кубічна колонка в лінійці для фіксованих інсталяцій.

Від попередньої моделі відрізняється трохи більшими габаритами і 5-дюймовим широкосмуговим динаміком. Як результат, в півтора рази вища потужність, чутливість і максимальний тиск, а також більш низька гранична частота. В іншому моделі ідентичні. Обидві забезпечують дисперсію конічної форми 110 х 110 °

dBTtechnologies IS6

dBTechnologies IS6T — продовжує традиції “кубічної” лінійки, але є вже більш серйозною двосмугової моделлю, побудованою на 6,5-дюймовому коаксіальному динаміці. Ще більше потужність і тиск, ще глибше бас. Годиться в тому числі для закладів з гучним фоном, що транслює досить енергійну музику.

dBTtechnologies IS25T

dBTechnologies IS25T — модель, яка оснащена двома 5-дюймовими вуферами і 1-дюймовим компресійним драйвером, забезпечуючи якість звуку ще більш високого класу. Колонка забезпечує покриття 60 x 100 °. Завдяки поворотному рупору її можна встановити вертикально або горизонтально, підходять ті ж аксесуари, що і до VIO X205.

dBTtechnologies IS26T

dBTechnologies IS26Tобладнана двома 6,5-дюймовими вуферами і 1-дюймовим компресійним драйвером. Доступні 2 різні варіанти виконання, з дисперсією 60 x 90 ° або 100 x 15 °. Другий варіант має відповідний хвилевід і перетворює гучномовець з точкового джерела в елемент лінійного масиву. Тобто система стає масштабованою і може вирішувати вже досить складні завдання.

Ви можете підвішувати або встановлювати граундстеком масиви з IS26T з тими ж аксесуарами, які б використовували з VIO X206.

Що стосується низьких частот, в лінійці dBTechnologies IS пропонується два пасивних сабвуфера IS8S і IS12S. Вони оснащені, відповідно, 8-дюймовим і 12-дюймовим вуферами, які мають компактний розмір, тому ідеально підходять, коли потрібно додати більше низьких частот, не привертаючи занадто багато уваги.