dBTechnologies VIO S115 — компактний активний сабвуфер на 15″ динаміці

dBTechnologies VIO S115

dBTechnologies VIO S115 — ще один член сімейства преміальної активної акустики VIO, анонсований цього року. Даний фазоінверторний сабувуфер прямого випромінювання був розроблений за мотивами популярного dBTechnologies VIO S118R та має можливість працювати у підвісі/граундстеку з елементами VIO X206, про які ми вже писали раніше.

dBTechnologies VIO S115 Це компактний сабвуфер VIO, що ідеально доповнює лінійні масиви серії VIO X. Система оснащена 15-дюймовим неодимовим НЧ-динаміком, керованим підсилювачем Digipro G3 потужністю 900 Вт, що забезпечує повну мережеву сумісність з усіма іншими елементами VIO.

dBTechnologies VIO S115

 

VIO S115 має 16 точок кріплення M10 та отвори з різьбленням для стандартних стійок M20 зверху та збоку, так що саб можна використовувати в горизонтальному або вертикальному положенні як у підвісі, так і в граундстеку.

dBTechnologies VIO S115 DRK-1 + DRK-2

Дві рами та різні кріплення відкривають різноманітність можливих конфігурацій з елементами VIO X206 у режимі лінійного масиву. Одинарна рама DRK-1 забезпечує стандартний сет із сабів та топів під ними, або просто сабів. Подвійна DRK-2 дозволяє підвісити спарені кластери із сабвуферів (endfire), або саби позаду топів, а також безліч інших конфігурацій, необхідних для різних завдань.

dBTechnologies TC-S115 TC-S115 и RC1

Також будуть доступні різні аксесуари, включаючи чохол для зберігання та транспортування TC-S115 та захист від дощу (Rain Cover) – RC1.