Додаток ShurePlus ™ channels – тепер і для Android

ShurePlus Channels

Живі виступи повертаються в наше життя, у професіоналів сцени з’являється попит на зручний мобільний інструмент для моніторингу та управління радіосистемами. З сьогоднішнього дня Shure робить додаток ShurePlus ™ Channels доступним для всіх, так як тепер його можна встановити на Android з Google Play. Це ідеальне безкоштовне рішення для досвідчених аудіотехників і тих, хто хоче зробити свій перший крок в управлінні бездротовими системами, від живих виступів до релігійних установ і театрів.

Випущене в 2014 році для iOS, додаток ShurePlus Channels надав рішення для оптимального контролю, допомагаючи контролювати і управляти бездротовими системами Shure, вносячи важливі зміни в реальному часі за допомогою мобільного пристрою. Користувачі можуть відстежувати важливу інформацію про канали для сумісних бездротових систем, таких як Axient Digital, Axient, SLX-D, UHF-R, ULX-D, QLX-D і PSM 1000.

«Тепер додаток ShurePlus Channels доступен всім і кожному, незалежно від їх мобільного пристрою, – сказав Корі Піплс, старший менеджер з глобального управління продуктами в Shure. – Ми хотіли розробити програму, яка допоможе краще управляти бездротовими системами Shure, даючи звукорежисерам і технічним фахівцям душевний спокій і гнучкість, що дозволяє вільно переміщатися по приміщенню ».

Вільно завантажуваємий додаток можна використовувати просто підключивши смартфон або планшет через Wi-Fi до мережі, в якій знаходяться ваші радіосистеми, для автоматичного виявлення і управління ними. Користувачі можуть точно контролювати потужність радіосигналу, рівні звуку та залишок часу автономної роботи (заряд батарей) зі свого мобільного пристрою на ходу. Крім того, можна дистанційно діагностувати і коригувати критично важливу інформацію про канал, забезпечуючи максимально гладке проведення шоу.

ShurePlus Channels

Коли додаток ShurePlus Channels підключено до точки доступу ShowLink для систем Axient і Axient Digital, передавач і приймач можна налаштовувати одночасно.

Щоб завантажити додаток ShurePlus Channels для Android, зайдіть в Google Play. Користувачі iOS можуть завантажити додаток тут.

Щоб отримати більше інформації про ShurePlus Channels, перейдіть за посиланням.