ETC fos/4 — нові емоції у кіновиробництві

Пристрої ETC серії fos/4 призначені для студійного та мовного ринку.

Malo Ma — молодий подаючий надії гаффер (головний освітлювач) з Гонконгу використовує прилади ETC в різних зйомках. Наприклад, панель fos/4 була нещодавно використана ним на зйомках кліпу, висхідної зірки гонконгської співачки Cheronna Ng. Malo був головним освітлювачем на зйомках цього відео.

У сюжеті кліпу ми можемо спостерігати, як дівчина справляється з невдачами та труднощами. ETC fos/4 Panel Daylight HDR (8 x 24 дюйма) використовується у зйомках цього відео.

«Колір дуже природний. Мені подобається, як змішання кольорів за допомогою темно-червоних світлодіодів робить відтінок шкіри та інші сцени реалістичними та ніжними», – прокоментував Malo Ma.

ETC fos4

«Ефект спалахів блискавки напрочуд реальний. Прилад блимає природно і створює настрій сцен, особливо наголошуючи на складних почуттях у цій пісні», – додав Malo.

Завдяки позитивному досвіду роботи з fos/4 Panel, Malo Ma також додав fos/4 Fresnel  у список приладів, коли готувався до чергових зйомок модного відео. На цьому знімку Malo та його команда налаштовували колір, кут та яскравість.

«Яскравість гарна. І мені подобається інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс користувача з чотирма енкодерами з підсвічуванням, які дозволяють швидко і точно змінювати колір та інші налаштування», – прокоментував Malo Ma.

ETC fos4

У 2013 році Malo Ma та його партнери, Hero Pun, відкрили власну компанію Come Roll Media Limited, яка спеціалізується на виробництві фільмів та оренді обладнання. Молоді підприємці — професіонали кіноіндустрії і тепер вони розширюють свою аудиторію до телевізійних рекламних роликів, музичних кліпів, заходів, постпродакшену та багато іншого.

Кліп з ETC fos/4 Panel, де він використовується у зйомках:

Фотографії надані: Come Roll Media Limited