ETC Source Four LED Series 3 – нове покоління театрального світла


Source Four LED Series 3

ETC зібрала воєдино десятки років досліджень, щоб зробити Source Four LED Series 3, який наповнить сцену яскравим світлом за допомогою модуля Lustr X8 з найточнішими відтінками або модуля Daylight HDR з налаштованим білим світлом.

Source Four LED Series 3

У прилад були додані бездротові можливості DMX / RDM, інтегрований протокол Multiverse® від City Theatrical, і зручне конфігурування через NFC за допомогою мобільного пристрою і додатки ETC Set Light. Ви можете домогтися необхідної яскравості на будь-якій відстані, підібрати бажаний колір і використовувати широкі можливості управління для максимально ефективної роботи.

Колір эмоцій

Коли в 2014 році компанія ETC додала лаймово-зелене світло в модуль x7, це стало проривом в технології цветосмешенія. Лаймово-зелений підвищує світлопередача прожектора в чисто білих і світлих тонах, роблячи їх більш яскравими і живими в порівнянні з іншими комбінаціями світлодіодів. Таке рішення наближається з передачі світла до приладів Source Four з лампами розжарювання. Крім того, покращує перенесення кольорів, більш плавно з’єднуючи червону частину спектра з синьою.

І ось настав час зробити наступний крок. На цей раз ETC додали глибоко-червоний колір.

 

На вибір пропонується два світлових LED модуля для Source Four Series 3:

 • Lustr X8 — восьмикольоровий модуль (10,889 Лм), який дозволяє зробити відтінки шкіри і кольору заходу більш глибокими. Містить запатентоване поєднання світлодіодів зеленого, лаймового, синього, темно-синього, блакитного, бурштинового, червоного і глибокого червоного кольорів. Створить емоційні кольори і ніжні пастельні тони, відкриє нову глибину в кольорі.
 • Daylight HDR — регульований модуль білого світла (14,214 Лм), розширює діапазон теплих і холодних відтінків білого. І все це без шкоди для яскравості. Включає світлодіоди червоного, м’ятного, синього, темно-синього, блакитного і глибокого червоного кольору. Це нове слово в роботі з білим світлом.

Фахівці відділу R&D компанії ETC розробили спосіб виробництва світлових приладів з дивовижною світлопередачею, що зберігають при цьому можливості точного управління кольором. Ці системи допоможуть додати виразності на кожній знімальному майданчику, на кожній сцені, на кожному заході. Були використані всі можливості колірного простору CIE, щоб створити ідеальний червоний колір, здатний передати кожен відтінок шкіри, тепле світіння полум’я або романтичність заходу.

Безконтактна технологія

Вбудоване апаратне забезпечення NFC дозволяє налаштовувати світловий прилад за допомогою мобільного телефону або планшета, на якому встановлено додаток Set Light. Дивно, але для цього навіть не потрібно включати прилад, що дозволяє налаштовувати його при установці системи.

DMX нового покоління

Компанія ETC уклала угоду з City Theatrical, щоб запропонувати запатентовану бездротову технологію DMX / RDM, що забезпечує неперевершену масштабованість бездротового обміну даними освітлення. Multiverse® в корені змінить ваш підхід до організації освітлення завдяки можливості подальшого масштабування навіть великих бездротових систем DMX / RDM. При підключенні до пульта City Theatrical Multiverse може передавати до 10 потоків DMX за допомогою одного передавача без надмірного посилення радіовипромінювання. Це дозволить економніше використовувати ресурс технології бездротового з’єднання на робочому місці. Multiverse не заважає іншим протоколам, при достатній стійкості зв’язку.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Source Four

Продуманий інтерфейс максимально підвищує ефективність роботи. Він простий і зрозумілий, але в той же час виконує всі необхідні функції.

 • Швидке і точне регулювання налаштувань.
 • Фізична блокування користувальницького інтерфейсу виключає можливість зміни налаштувань пристрою в результаті випадкових поштовхів і ударів.
 • Порт USB з живленням можна використовувати для оновлення програмного забезпечення і резервного копіювання конфігурації.
 • Меню налаштувань доступно після натискання кнопки.
 • Перемикатися між робочими режимами можна за допомогою функціональної кнопки.
 • Чотири енкодера з підсвічуванням змінюють кольору відповідно до характеристиками, якими вони управляють на екрані.

XDLT лінзи

Source Four LED Series 3 tubusЗ випуском Source Four LED Series 3 з’явилося наступне покоління лінзових тубусів. XDLT виводить прилади Series 3 на новий рівень яскравості — особливо при використанні з найдальших відстаней. Зменшення витоку світла, поліпшена проекція малюнка і майже нульова хроматична аберація роблять ці лінзи незамінними в найбільших театрах.

Особливості XDLT лінз для ETC Source Four LED Series 3:

 • Кути розкриття 5°, 10°, 14°, 19°, 26°, 36°, 50° і 70°
 • Майже нульова хроматична аберація
 • Підвищена різкість і контрастність малюнка
 • До 71% яскравіше при використанні з приладами Source Four LED Series 3
 • Вдосконалені ахроматические дуплетним лінзи з покриттям антивідблиску
 • Лінзи з корекцією кольору (доступні для лінз XDLT з кутом нахилу 14, 19, 26 і 36 градусів) для максимальної контрастності і чіткості зі зменшеною хроматичної аберацією

Детальніше про доступні лінзах для Source Four LED Series 3, можна почитати тут. А також дуже рекомендуємо подивитися відео, в якому детально розповідається про новинку: