Інсталяція в Київському Музеї науки Малої академії наук України

Київський Музей науки Малої академії наук України виглядає і звучить сучасно завдяки продуктам Alustage, MA Lighting, Free Color і AMC Baltic.

3 жовтня 2020 відкрилося перше в столиці інтерактивний простір – Музей науки. Тут можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, відправитися у космічну подорож, побачити двометрову голограму і 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду і сіль в доповненої реальності, дізнатися, як влаштований організм людини. Вас чекають більше 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій.

Музей розташований в ревіталізованому павільйоні № 23 «Наука» на ВДНГ. Будували його фахівці з України, Канади, США, Польщі та Швеції. Зокрема, тут представлено виставку «Дивовижна матерія» канадського Ontario Science Center, одного з найвідоміших наукових і дослідницьких центрів світу.


Виставки «Великі винаходи», «Людина», «Акустика» і «Оптика» розроблені спеціально для Музею науки польською компанією Strong Interactions, команда якої працювала над створенням знаменитого Центру науки «Коперник» у Варшаві. Один з ключових експонатів приїхав до Києва з Музею математики в Нью-Йорку. Це трицикл з квадратними колесами, таких в світі всього чотири.

Давний партнер Лайтек — компания Alight, виконала інсталяцію світлового і звукового обладнання, використавши техніку представлених брендів: