Комплексний підхід для конференц-рішень. Вибір технологічних партнерів.

Shure Ecosystem

Переговорні кімнати та тренінг-зали еволюціонували за останній час. Якщо раніше вони були оснащені тільки аудіообладнання, то сьогодні до них додається ще й відеоустаткування, автоматизовані камери, системи управління та інші системи, наприклад, освітлення кімнати та управління шторами.

Однією з переваг використання сертифікованої групи продуктів є відсутність ризиків. Вам не потрібно нічого винаходити, налаштовувати або гадати, які продукти можуть добре працювати разом. Об’єдналися виробники вже провели всі експерименти за вас і створили перевірене рішення, яке працює. Вибираючи надійний аудіобренд, який встановив відносини з постачальниками супутніх продуктів, ви можете бути впевнені, що AV-інсталяція виправдає ваші очікування.

Недостатньо сказати, що продукт A можна використовувати з продуктом Б при створенні конференц-системи. Мета полягає в тому, щоб вибрати продукти, які вже були протестовані та сертифіковані виробниками для гарантовано якісної спільної роботи в єдиній AV конференц-системі.
Инсталляция экосистемы Shure

Якісний звук — це не тільки гарне звучання у вас в аудиторії, мова йде про задоволення всіх учасників конференції, як на ближньому, так і на дальньому кінці. Тому, так важливо застосовувати в комплексних проєктах нове покоління аудіопродуктів, які будуть забезпечувати високу якість звуку для всієї конференц-системи.

Для вирішення цього завдання компанія Shure розробила звукову екосистему, яка необхідна для створення повноцінного конференц-залу або робочого простору і спільної продуктивної роботи всієї AV-системи, що складається з відеокамер, кодеків, кабелів, меблів і програмного забезпечення.

Shure Ecosystem + AV

Shure були створені комплекти продуктів, які підходять для будь-яких приміщень і охоплює повний аудіоланцюжок:

Ринок відеокодеків і відеокамер надзвичайно динамічний, конкуренція висока, тому компанія Shure працює з декількома технологічними партнерами, ключовими виробниками AV-обладнання, які прагнуть диференціювати свої рішення шляхом гнучкості, масштабованості та високої якості.

Устаткування, що входить до складу звукової екосистеми Shure, сертифіковане багатьма провідними гравцями ринку для спільної роботи в складі конференц-системи.

Серед них такі компанії як:

Партнеры Shure

Якщо вас зацікавила звукова екосистема Shure, ви можете детально ознайомитися з нею, відвідавши оглядові семінари, що проводяться компанією Лайтек в київському шоурумі.