Концерт-хол Міжнародної академічної школи “Одеса” – інсталяція від Лайтек

Концерт-хол Міжнародної академічної школи “Одеса” (МАШО) – абсолютно новий майданчик для творчих заходів в одеській Аркадії.

Школа декларує, що буде докладено максимум зусиль для розвитку талантів кожної дитини. Для цього використовуються найсучасніші технології, цікаві методики, досвідчені вчителі, комфортабельні умови навчання та забезпечена максимальна безпека. Концертний зал — важлива складова даної концепції, що дозволяє розвинути творчі таланти дітей та дати їм можливість якісної самопрезентації та проведення заходів державного рівня та масштабу.

Цей об’єкт був побудований фактично «з нуля», тому в ньому були використані найсучасніше обладнання та технології. Зал акустично був спроектований Acoustic Group Ukraine, а технічні розрахунки, інсталяцію та налаштування здійснювали інженери компанії “Лайтек”, яка також стала постачальником кращих технічних рішень.

Як ви вже напевно помітили, ми вміємо і любимо робити об’єкти для підростаючого покоління, тому раді розповісти вам про цю інсталяцію, адже за багатьма параметрами це одна з найкращих концертних залів на Одещині та за її межами.

Звукове обладнання

Досить велика зала з балконом, вимагала якісної та продуктивної системи з гарним покриттям, щоб задовольнити будь-які жанрові запити не лише для дитячої творчості, а й дорослих концертів із зірковими артистами, які також не виключені. Преміальна серія активної акустики VIO від dBTechnologies добре підійшла за своїми параметрами, при цьому вкладаючись у розумний бюджет.

Портальні массиви були прораховані на середньоформатних двосмугових топах VIO L210. Сабвуфери VIO S218 було запропоновано розмістити в ніші у центрі сцени, яку спочатку заклали в проект саме для цих цілей.

Як центральний канал використана акустика dBTechnologies IG3T, що доповнює основну систему та покращує покриття фронтальної зони партера.

Для покращення розбірливості під балконами, стали в нагоді dBTechnologies DVX D8 HP.

Сценічний моніторинг спирається на коаксіальні монітори dBTechnologies FMX 15.

Також ми поставили радіосистеми Shure QLXD та BLX серій, що якісно та надійно покриває усі базові потреби зали, плюс парк шнурових мікрофонів Shure.

Зведений список аудіообладнання:

Світлове обладнання

Високоякісне світло від ProLux повністю відповідало поставленим завданням, тому більшість приладів саме цієї марки. У комплект увійшли як яскраві HOTBEAM 280, так і заливні голови K10 плюс популярні Matrix Bar 6.

Враховуючи специфіку залу та необхідність театральних постановок, не можна було обійтися без білих прожекторів із лінзами Френеля Pro Lux LED Fresnel 200A, а також RGBW прожекторів: Pro Lux LED PC 200A RGBW та заливних Free Color COB200 RGBW.

Який концертний зал без димових ефектів? Цю функцію взяли на себе Pro Lux Tour Hazer.

Управляється світловий комплект пультом MA Lighting International MA3 commang wing. У якості лебідок, задіяні 13 штук Pro Lux M-HOIST 1000.

Список світлового обладнання:

Об’єкт було успішно запущено в експлуатацію у грудні 2021 року. Першим заходом стало святкування 24-річчя Одеської Юридичної Академії, яке включало конкурс краси за участю студенток ВНЗ. Тоді були зроблені фотографії, що супроводжують цю статтю.

Фото: Олексій Малайний.