LED-освітлення ETC ArcSystem Pro в Konzerthaus Freiburg

ETC Arc System Pro в Freiburg Concert House
Світлове обладнання ЕТС — провідної американської компанії, що спеціалізується на театральному і декоративному освітленні об’єктів мистецтва — це найкраще, що може трапитися з будь-яким концертним / театральним залом.

 

Концертхаус Фрайбург (Німеччина) — використовується для проведення концертів, культурно-мистецьких заходів, зустрічей і т.д. У 2019 на майданчику почалося переведення освітлення на сучасні LED-технології за допомогою світильників ArcSystem Pro і F-Drive LED driver.

Бездоганні диммірування і якість світла були головними пріоритетами для модернізації. Приміщення тепер обладнано 140 світильниками ArcSystem Pro Four-Cell Round в оркестровому освітленні і 312 світильниками ArcSystem Pro One-Cell Small в холі. Сім рекових стійок F-Drive R12 виступають в якості центрального керуючого рішення.

«Arcsystem pro four-cell ідеально відповідає нашим вимогам щодо диммірування до 0%, функції переходу в теплий колір, окремого управління і роботи без мерехтіння. Наші музиканти також дуже задоволені новим освітленням ».

— Томас Шнітцер, технічний директор концертного залу Фрайбург