Майбутнє конференц-зв’язку – дослідження Shure

Shure звуковая экосистема

Компанія Shure, провідний світовий виробник устаткування для аудіоконференцій, в минулому році провела дослідження серед IT-фахівців і користувачів, що представляють широке коло галузей, зокрема готельний бізнес, охорону здоров’я, банківський і фінансовий сектори, корпоративний сектор і виробництво, роздрібної торгівлі, транспорту, енергетику, сільське господарства і нерухомість. Основне питання звучало так: «Чи влаштовує учасників віртуальних конференцій якість проведених конференцій?».

Результати опитування вказують на важливість технологій, особливо в області передачі аудіосигналу для якісного проведення віртуальних зборів.

 • Лише 21% залів засідань оснащені аудіо- і відеоапаратурою, що забезпечує належну якість проведення віртуальних конференцій.
 • В цілому лише 36% конференц-залів мають необхідне технічне оснащення для проведення зборів.
 • 81% осіб, які приймають рішення в області ІТ, вважають, що звук має найбільший вплив на поліпшення якості віртуальних зустрічей.

Загалом, результати опитування свідчать про те, що погана якість аудіосигналу – основна причина проблем при проведенні віртуальних зборів в конференц-залі.

Shure звуковая экосистема

Конференц-зустріч без відео залишається зустріччю, онлайн-зустріч без звуку скасовується.

Хороший звук легко не помітити, але поганий звук не помітити не можливо.

Погане звучання під час конференції викликає втому, відволікає і знижує увагу учасників. Серед головних подразників під час проведення конференції респонденти відзначили такі фактори, як фоновий шум, відлуння, сторонні розмови і неможливість розчути деякі фрагменти виступів. Великий вплив на якість звуку надає розмір та оздоблення приміщення, в якому проводиться нарада. Такі елементи кімнати, як стіни з бетону, скляні перегородки та стелі, розміри і форма столу, створюють додаткові проблеми для звуку.

Shure Intellimix P300

Для кожного приміщення потрібно підібрати унікальну конфігурацію мікрофонів, пристроїв обробки звуку і гучномовців, які будуть забезпечувати хороший звук. Аудіо обладнання, яке підходить для одного приміщення, найімовірніше, не підходить для наступної кімнати в вашому офісі.

Компанія «Лайтек» починає публікувати на сайті серію статей з рекомендаціями щодо ефективної організації конференц-залів, а також огляди продуктів і інформаційні матеріали для забезпечення оптимальної якості звуку під час проведення конференцій.

Звукова екосистема від компанії Shure

Shure звуковая экосистема

Звукова екосистема для конференцій від компанії Shure надає масштабований набір опціонального аудіо обладнання, яке працює і в великих конференц-кімнатах, і маленьких переговорних, в кімнатах з поганою акустикою і в кімнатах, в яких кожен день змінюється розташування столів і крісел.

Звукова екосистема Shure гарантуює, що тепер кожен голос учасника під час проведення конференції буде чути. Один з головних аспектів відеоконференцзв’язку – це необхідність того, щоб AV-система була інтуїтивно зрозумілою і простою у використанні для учасників, а також простий в управлінні для AV / IT-фахівців і адміністраторів.

Необхідно, щоб різні системи легко інтегрувалися. Аудіо, відео, управління та складники мереж AV-системи повинні працювати разом, щоб забезпечити переваги в продуктивності, які потрібні корпоративному і освітньому сегментам.

Рішенням цих завдань займається звукова екосистема Shure. Компанія Shure надає мережеві аудіорешенія для будь-яких типів приміщень, від малих переговорних кімнат до великих конференц-залів, з неперевершеною простотою установки і використання, а також з дистанційним управлінням.

Shure Designer

Звукова екосистема включає в себе повний спектр продуктів: від мікрофона до DSP процесора і мережевого динаміка:

 • MXA910 Стельовий мікрофонний масив. Звук преміальної якості в сучасних переговорних приміщеннях.
 • MXA710 Лінійний мікрофонний масив. Витончений форм-фактор масиву ідеально впишеться в переговорну кімнату практично з будь-яким дизайном.
 • MXA310 Настільний мікрофонний масив. Ексклюзивна тороїдальна діаграма спрямованості відсікає небажаний шум від систем вентиляції, оптимізуючи передачу голосів учасників зборів.
 • P300 INTELLIMIX® Аудіопроцесор для конференцій. Ваша конференція ефективна тільки тоді, коли ваш звук разбірливий. Ехоподавлення. Шумозаглушення. Автомікшування. Автоматичне регулювання посилення.
 • INTELLIMIX® ROOM програмне забезпечення для обробки аудіо
 • MXN5W-C   Мережевий динамік. Ідеальне рішення при використанні в складі мережевої аудіосистеми конференц-зв’язку Shure.
 • DESIGNER програмне забезпечення для проектування. Проста установка. Управління проектами.
 • SystemOn програмне забезпечення для дистанційного керування і усунення неполадок.

Хочете дізнатися докладніше про обладнання для ефективної конференц-зв’язку?

Запрошуємо на оглядові демонстрації «Звукові екосистеми Shure для залів засідань і нарад, конференц-кімнат, кімнат переговорів. Комплексні рішення від компанії Лайтек ».

Звуковые экосистемы SHURE, обзорные демонстрации в киевском шоуруме Лайтек

У програмі:

 • Цифрові мікрофонні масиви: SHURE MXA310 & MXA910
 • Цифрові аудіопроцесори з INTELLIMIX DSP SCM820DANTE & P-300 MIX
 • Програмне забезпечення DANTE VIA & Dante Controller.
 • Бездротова конференц-система SHURE MXW.
 • Мережеві аудіоінтерфейси SHURE ANI

Ви зможете ознайомитися з обладнанням наживо, випробувати його в роботі, вивчити інтерфейси управління, варіанти підключення, можливості, скласти проект системи.

Проводить сертифікований фахівець Shure: Віктор Марков.

Місце проведення: офіс Лайтек в Києві (вул. В. Котарбінського, 21)

Шоу-рум відкритий з 10:00 до 18:00 в будні дні. Записатися можна індивідуально, на будь-який день з 11 січня по телефону: +38 067 558 15 81 (Віктор) або заповнивши форму.