Міжнародний старт d&b audiotechnik XSL-серії у Людвігсбурзі

Презентация d&b XSL в Людвигсбурге

30 листопада 2021 року в MHPArena (Людвігсбург, Німеччина) відбувся офіційний міжнародний запуск та презентація нової лінійки лінійних масивів XSL від одного з провідних виробників професійної акустики — d&b audiotechnik.

XSL стала логічним продовженням SL-серії, до якої вже увійшли великий GSL та середній KSL — масиви. Одна з основних фішок лінійки, крім традиційно якісного звуку d&b, це широкосмугова спрямованість (кардіоїда) та розширений хедрум на НЧ, який зазвичай характерний для акустики з фронтальними динаміками більшого розміру. Так, наприклад, лінійка KSL (10 “) замінила і перевершила 12 “J-series, а компактна XSL (8″) стоїть вище за рангом і більш продуктивна, ніж V-серія на десятках (10”).

На презентації була делегація з України, включаючи провідного звукоінженера офіційного дистриб’ютора, компанії «Лайтек» — Олексія Малайного, відомого звукорежисера Андрія Цистана, а також кількох користувачів продукції бренду, членів d&b club.

Захід традиційно включав теоретичну частину, прослуховування і воркшоп по підвісу систем XSL. Фахівці з усього світу отримали можливість не лише послухати новинку, а й порівняти її з попередніми лінійками, причому не лише спереду, а й позаду. Що не випадково, тому що там відмінності кардіоїдної спрямованості в широкій смузі найбільш відчутні

Було задіяно кілька режимів: пряме послідовне порівняння з найближчими V і KSL-серіями, робота в якості аутфілів з KSL-стеком, і в режимі повноцінного стерео з потужною підтримкою SL-сабів. Безумовно, дуже цінною була можливість тут же дома ставити питання безпосереднім розробникам системи.

Дякуємо d&b audiotechnik за подібну можливість і такі круті новинки в такі нелегкі часи, а також якісно організований захід. Незважаючи на ковидні обмеження, все пройшло гладко та продуктивно!