MOTIVація творити с Shure!

 

✨ З 20 по 31 січня оголошуємо декаду знижок 15% на моделі для творчості зі споживчої лінійки цифрових мікрофонів Shure: MOTIV MV51 і MV88 VideoKit +. Карантин — це гарна нагода реалізувати себе в нових сферах діяльності, а щоб зробити це максимально якісно і професійно, потрібно подбати про технічні засоби.

Акційна вартість MV51: $236 ($278,00 – без знижки)

Shure MOTIV MV51 MOTIV MV51 — цифровий конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою, який, замінюючи собою позастудійні записуючі пристрої, здатний записувати звук на ходу прямо на iOS-пристрій. Також відмінно покаже себе в домашній студії для запису вокалу та музичних інструментів, як мікрофон для онлайн-конференцій, переговорів, подкастів, стрімів. Чудовий варіант для озвучування і дубляжу відеоматеріалів. Має 5 DSP-пресетів, можливість підключення до USB і Lightning, а також підтримку фірмового додатка ShurePlus MOTIV для iOS.

Акційна вартість MV88 VideoKit+: $260 ($306,00 – без знижки)

Shure MV88 VideoKit+ MV88 VideoKit+ — це ваш професійний, але в той самий час мобільний інструмент для якісного стереофонічного запису. У комплекті: трипод Manfrotto PIXI, тримач для телефону з кріпленням для мікрофона, кабелі USB-C і Lightning — все необхідне для моментального старту запису. Безкоштовні програми ShurePlus MOTIV дозволяють керувати налаштуваннями запису і зберігати ваш контент в різних форматах. Ідеальний спосіб зробити ваші влоги, відеорепортажі, відеофільми, стріми, ефіри — неперевершеними.

Чекаємо ваші дзвінки або видправте запит через сайт!  📞 0 800 300 801 либо +38 (067) 558-18-80