Нова лінійка світлодіодних театральних прожекторів Spotlight Hyperion 700

Кілька років тому класична лінійка світлодіодних театральних прожекторів компанії Spotlight(Італія) оновилася новою серією Hyperion, на 6-ти кольорових чіпах світлодіодів потужністю 200 та 300 Вт. Деякі моделі цієї лінійки доповнили, а деякі й замінили прилади попередніх серій лінзових та профільних прожекторів FNLED, PCLED та PRLED, а також стежать прожекторів.

Ми писали про це у статті.

Цього року Spotlight представив на виставках PROLIGHT&SOUND та ISE флагманську серію світлодіодних прожекторів Hyperion 700. До неї увійшли, як і до серії 300, 4 типу прожекторів:

  • PC 700;
  • FRESHNEL 700;
  • PROFILE 700;
  • FOLLOWSPOT 700.

Якщо Hyperion 300 був порівняний (а десь і перевершував) за яскравістю з галогенною лампою 2000Вт, то Hyperion 700 створений для того, щоб замінити прилади на лампі 5000Вт. При цьому залишилися в минулому гігантські габарити та маса цих лампових приладів, складне обслуговування, регулярна заміна дорогого джерела світла, а також високопотужні димерні канали, кабелі завтовшки з палець. А головне – скоротиться навантаження на електромережі, адже 5-кіловатний ламповий прилад – це марнотратна витрата електроенергії не тільки на сам прилад, а й на охолодження приміщення, де ці прилади нагрівають сцену до нестерпно високих температур.

Незамінним помічником ці прожектори стануть не тільки у великих театрах та операх, великі телестудії також гідно оцінять новинку від Spotlight. І справа тут не лише у потужності.

Як і раніше, у прожекторах реалізована інноваційна система керованої частоти оновлення світлодіода Flicker-free mode with adjustable PWM LED frequency, що робить його зручним для використання під час відеозйомки.

Також прилади чудово інтегруються як у поворотні ліри системи ARC, так і укомплектовуються системами регулювання нахилу Pole Operated за допомогою «вудочки».

Прилади будуть доступні в кількох варіантах – білий (СW – cool white – холодний білий, NW – neutral white – нейтральний білий, WW – worm white – теплий білий), 6-колірний (RGBACL), а також 8 кольорова технологія – RGBACL + Tunable White (Red+Green+Blue+Aber+Cyan+Lime+WormWhite+CoolWhite)

Можливе керування кольором як у системах RGB, так і в CMY.

У різних режимах та для різних завдань прилади можуть керуватися від 3 до 22 каналів.

Не зайвим також буде нагадати про легкий доступ для чищення та обслуговування приладу – лише два гвинти.

Чекаємо на більш детальний огляд лінійки від Spotlight, а поки що впевнено констатуємо вихід на новий рівень потужності!