Нові члени сімейства AMC DMPA Light, потужністю 120 і 240 Вт.

AMC DMPA 240 Light

AMC Baltic розширює свою лінійку мультимедійних трансляційних підсилювачів DMPA Light більш потужними моделями DMPA 120 Light і DMPA 240 Light

Аудіопосилювачі DMPA Light – представники класу D з імпульсним блоком живлення і вихідним трансформатором 100 В. Є пріоритетний мікрофонний вхід і фантомне живлення, щоб без проблем вписується в будь-яку систему гучного зв’язку. Важливо, що це сучасні мікшируючі підсилювачі гучного зв’язку, що містять медіа-USB-плеєр з входом AUX, Bluetooth і FM-радіоприймачі, 1 вхід для мікрофона, управління аварійним відключенням звуку. Регулятори низьких і високих частот дають можливість налаштувати чудовий звук в будь-якому місці.

Ця серія розроблена для громадських місць, таких як магазини, ресторани, заправні станції. Або будь-яких інших, де потрібно компактна, надійна і проста в експлуатації аудіосистема для безперервного повсякденного використання. Вихід з низьким опором на підсилювачі дозволяє підключати паралельно два динаміка по 16 Ом, щоб забезпечити максимальну якість звуку для фонової музики. Підсилювачі серії DMPA Light виключно компактні і легкі – розміри всього 1U в половину рековий стійки, для монтажу в яку, доступні додаткові монтажні кронштейни.

Підсилювач DMPA 240 Light буде доступний з кінця жовтня.