Новий підсилювач потужності Blustream NPA100DA з підтримкою Dante

Компанія Blustream оголосила про випуск підсилювача потужності NPA100DA з підтримкою Dante, що забезпечує розширену інтеграцію звуку в різних AV-проектах.

Мережевий підсилювач потужності NPA100DA є універсальним рішенням для конференц-залів та залів засідань невеликих та середніх розмірів. Завдяки мікрофонному входу та вбудованим можливостям приглушення звуку NPA100DA також ідеально підходить для живих заходів. Його компактний розмір і підключення по одному кабелю роблять його ідеальним для невеликих та середніх приміщень, де більший та потужніший підсилювач був би дорогим. Володіючи набором входів, що перемикаються, цей універсальний підсилювач NPA100DA може легко підключатися як до побутового, так і до професійного обладнання.

Мережевий підсилювач потужності NPA100DA оснащений цифровим підсилювачем, який підтримує 2 вихідні канали х 50 Вт. при 4/8 Ом (1 канал x 100 Вт. при 4/8 Ом) або трансформаторний вихід 70/100 В (hi-level), виходом для сабвуфера LFE, інтеграцією звуку Dante і 2-канальними аудіовиходами.

Унікальна реалізація входу HDMI ARC з регулятором гучності CEC розширює можливості застосування в системах “мультирум”, де його можна використовувати як компактний підсилювач для стандартних динаміків з опором 4 або 8 Ом. у приміщеннях, де потрібен двоканальний розподіл звуку, наприклад, у спальнях, ванних кімнатах або кухні. Вбудований DSP процесор та лінійний вихід NPA100DA для використання із сабвуфером забезпечують звучання у форматі 2.1.

Підсилювач мережі NPA100DA може отримувати живлення через PoE++ від сумісного мережевого комутатора або локально, якщо комутатор не підтримує PoE++.

Пристрій також включає можливість зниження вихідної потужності підсилювача в залежності від можливостей PoE.

NPA100DA забезпечує підтримку комбінованих або незалежних з’єднань LAN і Dante, DSP з 10-смуговим еквалайзером, затримку звуку для корекції синхронізації звуку з відео, незалежне регулювання підсилення для аудіовходів та керування через передню панель, ІЧ, RS-232, TCP/IP, інтерфейс, тригер 12 Ст.

Мережевий підсилювач потужності NPA100DA. Вид передньої панелі.

Мережевий підсилювач потужності NPA100DA. Вид задньої панелі.

Схема підключення обладнання NPA100DA.

Підключення динаміків до підсилювача NPA100DA.

Мережевий зональний підсилювач потужності Blustream NPA100DA підтримує динаміки як з низьким опором (4–8 Ом), так і з високим опором (70–100 В). Необхідно налаштувати перемикач імпедансу динаміків, а також підключити динаміки відповідно до конкретних динаміків, які ви використовуєте. Нижче наведено приклади підключення для кожної з доступних конфігурацій:

Мережеві з’єднання NPA100DA.

NPA100DA має 2 роз’єми xRJ45 для комбінованої або незалежної мережі Dante та підключення до мережі управління.

Перемикач режиму мережі, розташований поруч із роз’ємом RJ45, визначає режим роботи роз’ємів RJ45 таким чином:

  • Режим 1 дозволяє комбіноване керування звуком Dante, TCP/IP та веб-інтерфейсом через порт Dante PoE
  • Режим 2 дозволяє Аудіо Dante через порт Dante PoE, потім TCP/IP та управління через веб-інтерфейс через порт TCP/IP.

Dante ® Аудіо.

NPA100DA має як аудіовхід Dante, так і аудіовихід Dante. Поточне вибране джерело завжди буде джерелом, яке виводиться через Dante (наприклад, аналоговий лінійний вхід, оптичний аудіовхід або вхід HDMI ARC).

Зверніть увагу: неможливо направити аудіовхід Dante® в NPA100DA на аудіовиход Dante® у тому ж NPA100DA через обмеження набору мікросхем Dante® Ultimo.

Контролер Dante®.

Програмне забезпечення Dante® Controller потрібне для встановлення та налаштування NPA100DA, а також для керування вашою мережею Dante®. Audinate надає великі навчальні відео та документацію на своєму веб-сайті. Це можна знайти тут: http://www.audinate.com/products/software/dante-controller.

Після підключення NPA100DA до сумісної мережі програмне забезпечення Dante® Controller має автоматично виявити пристрій. NPA100DA з’явиться в контролері Dante® під назвою «NPA100DA». На екрані «Маршрутизація» можна створити аудіо маршрутизацію між передавачами та приймачами Dante® в одній системі.

Веб-інтерфейс керування

NPA100DA має вбудований веб-інтерфейс для керування та налаштування пристрою. За замовчуванням пристрій налаштований на DHCP, однак якщо DHCP-сервер (наприклад, мережний маршрутизатор) не встановлено, IP-адреса пристрою повернеться до наступної інформації:

  • Назва користувача за замовчуванням: blustream
  • Пароль за замовчуванням: 1234
  • IP-адреса за замовчуванням: 192.168.0.200

Можна використовувати облікові записи користувачів, кожна з яких має індивідуальні дані для входу. Їм також можуть бути призначені дозволи для певних областей та функцій. Обліковий запис адміністратора забезпечує повний доступ до всіх функцій пристрою та дозволяє призначати користувачам необхідні дозволи.

“NPA100DA – це багатофункціональний підсилювач”, сказав Мартін Шерлі, генеральний директор компанії Blustream. “Інтегратори не помиляться, обравши його для проектів, де потрібне посилення потужності з підтримкою Dante”.