Переоснащення Одеської Обласної Державної Адміністрації на базі рішень Shure

У сесійній залі Одеської обласної держадміністрації проводяться засідання і збори, проходять сесії з різних питань реалізації державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку області.

Якість звуку має ключову роль в розбірливості виступів, щоб кожне слово було донесено і не могло бути трактовано неправильно. Саме тому було вирішено оновити мікрофонний парк і систему виступів з трибуни на більш якісну і сучасну.

Відповідальне завдання реалізації проекту технічного переоснащення конференц-системи для сесійної зали ООДА була доручена компанії «Лайтек», ведучому на ринку постачальнику і системному інтегратору професійних аудіорішень.

Вибір обладнання:

Shure MX418D/с

Як мікрофонні термінали були підібрані спеціалізовані конденсаторні мікрофони Shure MX418D/С на гнучкій стійці з настільної підставкою, програмованою кнопкою відключення звуку і світлодіодним індикатором.

Для автоматичного управління та інтеграції з існуючою в залі аудіосистемою замовнику було запропоновано автоматичний мікшер Shure SCM820.

Shure SCM820

Вибір цифрового автоматичного пульта мікшера Shure SCM820 не випадковий. Це 8-канальний цифровий мікшер, розроблений для управління мікрофонними системами, включаючи звукопідсилення, трансляцію і запис. Він використовує технологію IntelliMix, яка підвищує чіткість і покращує якість звучання при великій кількості одночасно працюючих мікрофонів. Також SCM 820 забезпечує плавне автоматичне цифрове мікшування в мовних додатках, управління посиленням, має лімітер, пригнічувач зворотного зв’язку і параметричний еквалайзер, обрізні фільтри по НЧ і ВЧ.

Управління автомікшером здійснюється через спеціальне ПЗ або за допомогою органів управління на передній і задній панелі. Додаток для SCM820 дозволяє повністю контролювати пристрій з віддаленого місця. Можна налаштувати всі наявні параметри IntelliMix, призначити прямі виходи і шлях проходження сигналу, задіяти Shure Digital Feedback Reducer (DFR) незалежно для двох вихідних каналів.

Shure SCM820

Логічні функції мікрофонів Shure MX418D/С і Shure SCM820 розширюють діапазон можливостей інсталяції та управління конференц-системою в сесійній залі ОДА і також легко можуть бути налаштовані з веб-додатку. Наприклад, будь-який з мікрофонів можна призначити пріоритетним (мікрофон голови, наприклад) під час проведення сесії. Коли мікрофон голови активується (голова починає говорити), всі інші мікрофони автоматично приглушаются.

Результат:

Рішення на базі обладнання і ПЗ Shure від “Лайтек”, забезпечили значно поліпшення якості звуку в сесійній залі, а також надійність і зручність роботи технічного персоналу з конференц-системою. Автомікшер SCM820 вирішив задачу передачі і інтеграції аудіосигналів з системою фонового озвучування Замовника, а також забезпечив якісну роботу всієї конференц-системи в сесійній залі ООДА.

Простота монтажу і гнучкість налаштування обладнання, дозволили вже на наступний день після старту інсталяції провести важливе засідання, щоб переглянути систему «в бою».