Pioneer DJ DDJ-REV1 – 2-канальний контролер для батлів

Pioneer DJ DDJ-REV1

Pioneer DJ оголосила про випуск моделі DDJ-REV1 у новій лінійці DJ-контролерів, що має індекс REV (від revolution). Цей 2-канальний контролер ідеально поєднується із безкоштовною програмою Serato DJ Lite. Має абсолютно нове компонування, оптимізоване для батлів, щоб ви легко змогли відчути себе професійним діджеєм.

Дизайн інтерфейсу імітує професійний сетап, що складається з: мікшера Pioneer DJ DJM-S та вертушок Pioneer DJ PLX, використовуваного професійними батл-діджеями. Продумане розташування елементів управління моделі DDJ-REV1 гарантує комфортне мікшування і скретчинг.

Джоги збільшеного розміру найкраще підходять для скретчингу. Вони у контролера DDJ-REV1 за розміром ідентичні тим, що встановлені у популярному контролері DDJ-SR2 з більш топової лінійки і більше, ніж у DDJ-SB3.Pioneer DJ DDJ-REV1

Слайдери темпу розміром 60 мм стали довшими, ніж аналогічні елементи DDJ-SB3, що дозволяє точніше контролювати весь процес. Вони розміщені горизонтально над деками, а сенсорні педи були переміщені до секції мікшера, щоб інтуїтивно поєднувати ефекти, запускати семпли або скретчити доріжки.

Lever FX дозволяє міняти музичний малюнок у динамічному режимі. Можна потягнути тумблери вниз і утримувати їх для застосування ефектів із програми Serato DJ Lite короткочасно або перевести їх у верхнє положення, щоб зафіксувати ефект та звільнити руки для скретчингу або пошуку доріжок.

Tracking Scratch безперервно переведе музику назад в точку мітки в той момент, коли ви перемістите джог назад або приберете свою руку, що заощадить час на переміщення кросфейдера і пошук правильного місця в треку для повторного початку скретчингу. Вам потрібно лише вибрати режим педів Tracking Scratch, натиснути сенсорний пед, щоб вибрати бажаний шаблон Scratch Crossfader Cuts, а потім почати переміщувати джог.

mixed microphone audio

Вперше в контролері Pioneer DJ цього рівня з’явилася можливість використовувати мікрофон та мікшувати його з основним сигналом. Вам більше не потрібне зовнішнє обладнання, наприклад, звукова карта або окремий мікшер, якщо потрібно додати голос до свого виступу та вивести його через комп’ютер. Усі звуки будуть направлені до Serato DJ Lite, щоб вести трансляцію звідти.

serato dj lite integration

Після завантаження безкоштовно програми Serato DJ Lite на ПК/Mac можна просто підключити DDJ-REV1 через USB-кабель і відразу почати діджеїт, без установки аудіодрайвера.

Насолоджуйтесь тактильним контролем різних функцій та ефектів у програмі, маніпулюючи клавішами, кнопками, фейдерами та джогами на контролері. Завдяки режиму педів Scratch Bank можна моментально завантажувати семпли скретчингу з 4 банків, призначених у Serato DJ Lite або Pro, простим натисканням кнопки банку скретчингу.

За бажання використовувати більш просунуту версію Serato DJ Pro і вивести свою творчість на новий рівень, ви можете випробувати безкоштовну пробну версію, але після тріального періоду доведеться придбати постійну ліцензію.
deck 3/4 controlЗавдяки функції Deck 3/4 Control можна програвати з усіх 4 грудня в Serato DJ Lite.

Pioneer DJ DDJ-REV1