Pioneer DJ HDJ-CUE1 і HDJ-CUE1BT – звичайна і Bluetooth версія діджейських навушників

Pioneer DJ анонсувала нову модель навушників, яка існує як у звичайній версії HDJ-CUE1, так і бездротової HDJ-CUE1BT. Успадкувавши характер звучання від популярних професійних HDJ-X5, модель є базовою в лінійці серед своєї аудиторії не тільки діджеїв, а й просто любителів енергійного, яскравого саунду з потужним басом.

Велику ставку виробник зробив на стильність моделі і можливість кастомізації її зовнішнього вигляду. І якщо у провідної версії HDJ-CUE1 обробка темно-сірого кольору, то моделі Bluetooth випускаються в чорному, білому і червоному кольорах на вибір. Крім трьох базових кольорів корпусу, передбачена можливість опціональною зміни кольору кабелю і амбушур, правда для цього доведеться купити один з комплектів HC-CP08, обравши, який з п’яти пропонованих кольорів вам більше до душі. Він може бути: помаранчевим, жовтим, зеленим, блакитним або рожевим.

Pioneer DJ HC-CP08

Незважаючи на можливість самостійно зробити навушники дуже яскравими і помітними, в базовій комплектації вони виглядають як професійний прилад. Корпус виконаний з якісних матеріалів і розрахований на тривалу і жорстку експлуатацію, яка характерна для виконавців діджейський сетів. Всі рухомі деталі пройшли жорсткі внутрішньозаводські випробування на довговічність, а надміцні металеві повзунки в стягуванні забезпечують додаткову надійність.
Завдяки міцним і одночасно гнучким вушних чашкам, які повертаються на 90 градусів, а також м’якої дужки, можна комфортно контролювати свій мікс відповідно до власних уподобань. Слухати одним вухом, поки інша чашка знаходиться на потилиці або поки навушники звисають навколо шиї.

Pioneer HDJ-CUE1BT

HDJ-CUE1 мають невелику вагу (215 г, BT версія 250 г), тому їх можна носити протягом тривалих діджейських сетів або тривалих прогулянок і відчувати себе при цьому комфортно. Крім того, складна конструкція спрощує перевезення навушників, тому вони можуть перебувати при користувача постійно – в стані готовності до відтворення звуку в будь-яку хвилину.

Якщо важлива мобільність, то ваш вибір HDJ-CUE1BT. Технологія Bluetooth дозволяє встановлювати бездротову свободу при прослуховуванні музики, а вбудований мікрофон дозволяє приймати телефонні виклики. Якщо ж виникла необхідність приступити до виконання діджейського сету, можна просто підключити кабель і зосередитися на міксі. У комплекті як до дротової, так і бездротової версії є спіральний кабель довжиною 1,2 м, що забезпечує свободу пересування, а його коннектор байонетного типу дозволяє запобігти випадковому від’єднання.

Pioneer HDJ-CUE1BT