Pioneer DJ VM – нова лінійка активної акустики для моніторингу

 

Pioneer DJ VM50, VM70, VM80Pioneer DJ представила нову лінійку моніторів, до якої увійшли три моделі: VM50, VM70, VM80 c розміром динаміка відповідно: 5,25″, 6.5″ и 8″.

Кожна модель серії оснащена підсилювачем класу D і процесором DSP 96 кГц для якісного відтворення звуку з широкою смугою пропускання.

Pioneer DJ VM50, VM70, VM80

Дифузор вуфера підвищеної міцності з арамідного волокна на 30 відсотків легше традиційних моделей на целюлозної (паперової) основі. Мягкокупольний шовковий твіттер має діаметр 1″ дюйм (25 мм). Vortex Bass Accelerator гарантує відмінні низькі частоти без небажаних вібрацій, завдяки тому, що обтічна конструкція ребер фазоинвертора полегшує вільне пересування повітряних потоків.

Жорстка алюмінієва передня панель товщиною 4 мм додатково пригнічує резонанс і знижує вібрації. Рупор постійної спрямованості створює однорідне і широке покриття на СЧ і ВЧ. Форма рупора і кромка вуфера спроектовані таким чином, щоб на частоті розділу був максимально плавний перехід від вуфера до твитер, для формування рівномірного природного звуку.

Щоб налаштувати звучання і підібрати потрібний вам характер звуку під робоче приміщення або ваші уподобання, в кожному моніторі Pioneer DJ VM передбачений DSP. На задній панелі розташовані два чотирьохпозиційним перемикача: Low EQ і High EQ. Завдяки зручній конструкції ручок, їх можна перемикати навіть на дотик, щоб отримати одну з 16-ти можливих комбінацій налаштувань еквалайзера.

Pioneer DJ VM DSP control

РежимиDSP для Low EQ:

  • L1: ROOM 1 – обмеження НЧ (-6 дБ на 63 Гц). Корисно, коли монітор розміщений біля стіни або коли не потрібно потужний бас, наприклад, пізно вночі.
  • L2: FLAT – плоска АЧХ для природного звучання. Найпопулярніша настройка для створення музики в акустично підготовленому приміщенні.
  • L3: ROOM 2 – підйом баса (+2,5 дБ на 50 Гц), при необхідності додаткових НЧ, наприклад, у великому просторі.
  • L4: CLUB BASS – значний підйом НЧ (+ 5 дБ на 50 Гц і +2 дБ на 200 Гц) для створення клубного звуку. Коли вам потрібна максимальна кількість баса, наприклад, для вечірок.

Pioneer DJ VM DSP control

Режими DSP для High EQ:

  • H1: ROOM 1 – ослаблення ВЧ (-3 дБ шельфом від 3,5 кГц до 12 кГц). Ефективна, коли в кімнаті багато відображень і переважають ВЧ.
  • H2: FLAT – плоска АЧХ для природного звучання. Найпопулярніша настройка для створення музики в акустично підготовленому приміщенні.
  • H3: ROOM 2 – збільшує кількість ВЧ (+3 дБ шельфом від 7 кГц). Для більш яскравого звуку або в разі переглушенних приміщень
  • H4: BRIGHT TREBLE – забезпечує більш розбірливий звук (+1,5 дБ на 4 кГц і +3,5 дБ на 8 кГц) та покращує деталізацію

Абсолютно новий дизайн шестигранною алюмінієвої панелі дозволив освіжити зовнішній вигляд, а також поліпшити якість звуку і міцність. Найефективніше гасяться паразитні вібрації, а захисна решітка твітера знижує ризик пошкодження високочастотної мембрани. Завдяки матовою текстурою з обробкою алюмітом, колонки виглядають професійно і відмінно вписуються в інтер’єр поруч з іншим обладнанням Pioneer DJ.

Pioneer DJ VM50W

Модель Pioneer DJ VM50 також доступна в білому кольорі. Відмінно освіжить атмосферу студії, особливо в поєднанні з іншими компонентами білого кольору.