Pioneer DJ XDJ-RX3 – 2-канальний DJ-контролер з флагманськими можливостями

PIONEER DJ XDJ-RX3

Pioneer DJ анонсувала новий двоканальний універсальний діджейський контролер XDJ-RX3. Пристрій оснащений мульти-тасчкрін 10,1-дюймовим екраном і відрізняється не тільки гнучкістю та практичністю, а й рядом нових функцій, запозичених у флагманського клубного медіаплеєра CDJ-3000 і мікшера DJM-900NXS2.

На сенсорному екрані ви зможете виконувати пошук по плейлистах, мікшування доріжок та застосовувати ефекти абсолютно інтуїтивно. Це найбільший екран серед контролерів Pioneer DJ. У нього більш висока роздільна здатність і збільшена частота кадрів, щоб користувач міг бачити все чіткіше, включаючи гладкіші вейвформи.

Нова функція під назвою Playlist Banks дозволяє вибрати до чотирьох списків відтворення, які ви часто використовуєте, щоб уникнути надмірного прокручування. Функція Touch Preview, знайома CDJ-3000, дозволяє користувачам прослухати трек з браузера, не завантажуючи його в активне вікно.

На сенсорний екран XDJ-RX3 також винесені perfomance фічі, такі як X-pad, з яким ви, швидше за все, знайомі лінійкою DJM. Для спрощеного доступу користувачі можуть завантажити до чотирьох ефектів у FX Bank. Так само, як і в 3000-му, вейвформа відображається в трисмуговому режимі для кращого контролю всіх складових треку: високі, середні та низькі частоти мають свій індивідуальний колір.

Що стосується апаратного забезпечення XDJ-RX3, за словами виробника джоги в контролері знову покращені і окремою ручкою можна контролювати їх опір/вагу. На панелі розміщено вісім перфоманс-клавіш. Секція ефектів взята з пультів DJ: Color FX на кожному каналі та Beat FX з маршрутизатором.
PIONEER DJ XDJ-RX3На тиловій панелі для майстер-виходу, моніторингу та REC OUT є роз’єми XLR та RCA. До мікшера можна підключити і зовнішні пристрої, у тому числі програвачі вінілу (вбудований фонокорректор). Для мікрофонів є два комбі-джек-входи. XDJ-RX3 сумісний із rekordbox DJ і на початку наступного року працюватиме і з Serato DJ.