Платформа Blustream Multicast: передача і дистрибуція UHD відеосигналу

Blustream Multicast

Платформа дистрибуції відео 4K UHD Multicast від компанії Blustream дозволяє передавати відео HDMI по IP через мережевий комутатор 1 ГБ.

Використовуючи технологію стиснення без втрат, платформа Blustream 4K UHD Multicast забезпечує передачу сигналів HDMI, IR, RS-232 і USB / KVM на відстань до 100 м. По Cat кабелю (FTP / STP). Краса Multicast полягає в її гнучкості і простоті установки.

Платформа Blustream Multicast складається з наступного обладнання:

1.Blustream IP200UHD-TX Multicast передавач

Blustream IP200UHD-TX

IP200UHD-TX підключається до пристрою-джерела HDMI і відправляє відео і аудіосигнал на мережевий комутатор.

2.Blustream IP200UHD-RX Multicast приймач

Blustream IP200UHD-RX

IP200UHD-RX підключається до пристрою відображення HDMI і приймає відео і аудіосигнал від мережевого комутатора.

3.Blustream ACM200 Multicast модуль розширеного управління

Bluestream ACM200

Модуль ACM200 дозволяє здійснювати просте управління системою багатоадресної передачі третіми сторонами з використанням TCP / IP, RS232 і ІК.

Платформа Blustrean Multicast має 4 робочих режиму, тобто цю технологію можна використовувати для вирішення безліч різних завдань для дистрибуції HDMI сигналів.

  1. Режим Matrix distribution з необмеженими можливостями конфігурації (потрібен мережевий комутатор 1 ГБ)
  2. Режим Video wall presentation – відеостіна (потрібен мережевий комутатор 1 ГБ)
  3. Режим One-to-one HDMI extender (мережевий комутатор не потрібно)
  4. Режим One-to-many HDMI distribution (мережевий комутатор не потрібно)

Blustream Multicast UHD

Використовуючи існуючу кабельну інфраструктуру будівлі, платформа 4K UHD Multicast може з легкістю передавати відео з роздільною здатністю 4K на безліч дисплеїв.

Вам більше не потрібно розміщувати всі джерела в одному місці, технологія дозволяє встановлювати їх де завгодно. Устаткування Blustream 4K UHD Multicast не має встановлені обмеження інших методів поширення HDMI / HDBaseT, дозволяючи встановити тисячі джерел і пристроїв відображення Multicast в будь-якому місці в рамках існуючої мережевої інфраструктури, яка може бути розширена на багато кілометрів.

Важливо: продукти Multicast від Blustream були протестовані і схвалені на сумісність з усіма визнаними виробниками телевізійних дисплеїв і AV-обладнання.

Навіщо нам потрібно передавати HDMI контент по IP мережам?

Сучасні кабельні технології HDMI не дозволяють передавати широку смугу пропускання навіть на невеликі відстані без помітних втрат. Тому необхідні нові технології для поширення сигналів HDMI на відстань до 100 метрів. Платформа Multicast від Blustream використовує готову мережеву інфраструктуру і традиційні IP протоколи для забезпечення зручного і економічного розподілу сигналів HDMI.

Blustream IP200UHD Rack

Розглянемо коротко вимоги до смуги пропускання при відправці сигналів HDMI без стиснення.

Вимоги до пропускної здатності однакові при використанні кабелів HDMI або Cat для розподілу сигналу. Високошвидкісні кабелі HDMI будуть підтримувати повний 4K 8-бітний 4: 4: 4 (18 Гбіт / с) на відстані приблизно 7 м. Довші кабелі не здатні передавати більш широку смугу пропускання без електронних компонентів всередині кабелю.

Технологія HDBaseT може підтримувати дозвіл до 4K 60Гц 8-біт 4: 2: 0 і 4K 30Гц 8-біт 4: 4: 4. Але при цьому HDBaseT не підтримує 4K 60Гц 10-біт 4: 4: 4 (18 Гбіт / с). Сигнал HDBaseT – це режим One-to-one.

Платформа Blustream Multicast підтримує дозвіл 4K 60Гц 10-біт 4: 2: 0 і 4K 30Гц 8-біт 4: 4: 4, але при передачі відео використовує передову технологію стиснення і вимоги до пропускної здатності кабелю менше 1 Гбіт / с. Використання мережевого обладнання Blustream Multicast знімає багато обмежень, які властиві традиційним матричних конфігурацій. Ви більше не обмежені в розмірі відео системи за кількістю входів / виходів. Швидше, мережева інфраструктура диктує максимальна кількість входів / виходів з накладеним лімітом в 64 516 пристроїв (обмеження IP-адрес) Альтернативні методи дистрибуції HDMI сигналу з використанням CAT-кабелів обмежені довжиною 100 м, але мережева інфраструктура дозволяє об’єднувати кілька мережевих комутаторів за допомогою оптоволоконних кабельних ліній. Завдяки оптоволоконному кабелю тепер можна поширювати 4K HDMI на кілометри.

Як один із прикладів використання, можна привести таку умовну схему:

Blustream Multicast пример схемы

Традиційні методи поширення HDMI стають дорогими, коли відеосистема складається більш ніж з 8 джерел і понад 8 дисплеїв.

Рішення Blustream Multicast – це економічне рішення, що особливо помітно при порівнянні з вартістю великих проектів на інших брендах або без технології Multicast.


Якщо вас зацікавило AV-обладнання Blustream, ви можете детально ознайомитися з усією лінійкою, відвідавши наш київський шоу-рум за адресою: вул. Вільгельма Котарбінського, 21 або отримати консультацію по телефону: +38 067 558-15-81 (Віктор Марков).