Ресторан GOST – інсталяція двох форматів звуку та світлового обладнання

Ресторан GOST розташований у самому серці Києва та є частиною НСК “Олімпійський”. Безумовно, в такому місці міг з’явитися тільки непересічний заклад високого класу, і ми щасливі, що активно брали участь у його технічному оснащенні.

До нас звернулися на початковому етапі проектування, тому наш звукоінженер Олексій Малайний співпрацював на всіх етапах із дизайнерами та зміг реалізувати більшість задумів у результаті тісної кооперації. Були прораховані різні варіанти покриття та розміщення, в результаті зупинилися на оптимальному. Але давайте про все по порядку.

GOST 3DPlot d&b 1000HzСтояло завдання створення двох незалежних систем озвучування: фонової та концертної, причому перша була у пріоритеті. Був потрібен звук максимальної якості, який міг би не тільки впоратися з фоновою підзвучкою, трансляцією спортивних подій та супроводом відео, а й підтримати диско-атмосферу за потреби. Всі зали та вулиця повинні були мати локальне регулювання гучності та можливість незалежного вибору з кількох джерел. Певну роль грала престижність бренду.

Другий комплект, сценічний, з професійним пультом та базовим беклайном, призначався для живих виступів музичних колективів та діджеїв. Він мав бути компактним, потужним та достатнім для виступу кавер-бендів та локальних зірок шоу-бізнесу. Також була потрібна невелика кількість світла для сцени.

“Лайтек” традиційно запропонував кілька варіантів із різним цінником. У підсумку для основного фонового звуку переміг топовий варіант: пасивна акустична система d&b audiotechnik 5S та унікальні надкомпактні плоскі сабвуфери d&b audiotechnik Bi8, гордість цього проекту. На нашій пам’яті це один із тих рідкісних випадків, коли фонове озвучення ресторану виконане на обладнанні такого топового класу.

У другорядних приміщеннях (туалет, курилка, дитяча) зупинилися на трансляційній аудіопродукції AMC Baltic і dBTechnologies. Були використані стельові гучномовці AMC PCR 5T, PCR 8T  та настенні dBTechnologies L 160D.

Розподіл сигналів та локальні регулювання були доручені маршрутизатору AMC iMix5, управління яким здійснюється дистанційно за допомогою сенсорних панелей AMC WC iMIX. Також застосовані пасивні регулятори AMC VC 60RX  для 100-вольтових динаміків у вбиральні. Підсилювач: для основного фонового звуку — d&b audiotechnik 10D, для інших систем — iA 4×125 і МА240.

Як сценічний звук зупинилися на дуже вдалій активній італійській акустиці dBTechnologies IG3T — основна система, IG1T — затримки, dBTechnologies SUB918 — сабвуфери. Для мониторінгу — компактні коаксіальні монитори dBTechnologies FMX12.

Також передбачені цифрові радіосистеми Shure SLXD24 Beta 58  і парк шнурових вокальних та інструментальних мікрофонів: Shure SM57, SM58, SM81. Діджейське обладнання, звичайно від лідера індустрії — Pioneer DJ XDJ-RX2.

Зі світловим обладнанням особливо не мудрували, підібрали мінімальний робочий набір з пар і голів Free Color (K100S, 1915 Aura, Led Par 1818) з управлінням Pilot 2000

Ресторан GOST став прикладом грамотного підходу творців, які вже на етапі проектування підключили фахівців із звуку, тому проект був зроблений добротно та якісно, ​​практично без компромісів. Топовий фоновий звук, якісні портальні системи, розвинене керування, плюс комплект для живого звуку та діджеїнгу. Це місце, в яке хочеться повертатися, щоб відчути комфорт та турботу про відвідувачів.