Рішення від BLUSTREAM для навчального середовища.

Сучасні умови освіти – це, перш за все, комфортне середовище, що впливає на ефективність навчання та формує у дітей різних вікових категорій правильне ставлення до освітнього процесу. Напередодні нового навчального року компанія Blustream випустила спеціальну лінійку обладнання для освіти із застосуванням новітніх технологій розподілу та автоматизації управління аудіо- та відео в різних навчальних середовищах.

Рішення від Blustream для великих класів та аудиторій.

У великих класах та аудиторіях важливим елементом під час презентацій є необхідність інтеграції мікрофонів та можливості мікшування звуку. Викладачі, лектори та доповідачі повинні бути повністю впевнені в AV-інфраструктурі, встановленій для передачі AV-контенту великої шкільної чи студентської аудиторії.

Компанія Blustream розробила ряд мультиформатних презентаційних комутаторів з підтримкою новітніх технологій: відео з роздільною здатністю до 4K, плавним перемиканням джерел сигналу, інтеграцією USB-C відео та входом для мікрофона з фантомним живленням 48 В, регулюванням гучності на лінійному рівні та мікшуванням звуку. Ці потужні універсальні мультиформатні рішення забезпечують максимально простий метод підключення відео- та аудіообладнання за принципом «plug-and-play» та управління обладнанням у великих освітніх приміщеннях.

Blustream AMF42AU- мультиформатний 4х2 презентаційний комутатор.

AMF42AU – ідеальний продукт для конференц-залу, навчальної аудиторії, залу для нарад

Blustream AMF42AU – цей мультиформатний 4×2 презентаційний комутатор має 3 входи HDMI та 1 вхід USB-C, які можуть бути незалежно спрямовані на 2 виходи HDMI та HDBaseT™.

AMF42AU забезпечує плавне перемикання вхідних сигналів, масштабування відео, має мікрофонний вхід з фантомним живленням 48 В, виконує мікшування звуку. Пристрій має вбудований графічний веб-інтерфейс для керування та налаштування комутатора, управління джерелами та дисплеєм через CEC, RS-232 та ІЧ, ручний або автоматичний вибір джерела, наскрізний ІЧ та керування через передню панель, ІЧ, RS-232 та TCP/IP, технологію PoC для живлення сумісного із Blustream ресивера HDBaseT™.

Основні характеристики Blustream AMF42AU:

 • Плавне перемикання джерела вручну або автоматично.
 • Мікрофонний вхід підтримує лінійний рівень або фантомне живлення 48 В.
 • Розширене перетворення колірного простору (CSC) підтримує специфікацію HDMI 2.0 18 Гбіт/с.
 • Формати відео HDMI/HDBaseT™ на виході №2.
 • Мікшер мікрофона поверх вихідного аудіо з незалежним регулюванням рівня (MIC ducking).

Blustream MFP62 – мультиформатний презентаційний комутатор з 6 входами та 2 виходами

Мультиформатний презентаційний комутатор MFP62 є ідеальним продуктом для презентацій

Презентаційний комутатор Blustream MFP62 спрощує інтеграцію AV-обладнання у невеликих приміщеннях (класи, конференц-зали) та забезпечує безперешкодну синхронізацію кількох відеоформатів. MFP62 є універсальним і надійним пристроєм, що дозволяє користувачеві зосередитися на проведенні «живого» заходу та бути впевненим у поєднанні аудіо- та відеоряду в єдине ціле.

Основні характеристики Blustream MFP62:

 • Підтримує роздільну здатність до 4K UHD 60 Гц 4:4:4.
 • Мікрофонний вхід підтримує лінійний рівень або фантомне живлення 48 В.
 • Два виходи HDMI із масштабуванням відео.
 • Мікшер мікрофона поверх вихідного аудіо з незалежним регулюванням рівня (MIC ducking).

Бездротове рішення від Blustream для колективного навчання.

Викладачам потрібні гнучкі рішення, які пропонують як дротову, так і бездротову комунікацію з відеопристроями. Чого не хочуть викладачі, так це додаткового програмного забезпечення, завантажуваних додатків, які можуть створювати складності та незручності у навчальному процесі.

Blustream AMF41W – мультиформатний бездротовий презентаційний комутатор з функціями Airplay та Miracast®

Мультиформатний презентаційний комутатор AMF41W

AMF41W – це мультиформатний презентаційний комутатор 4K з 4 входами HDMI, AirPlay та Miracast на один вихід HDMI. Він є повним рішенням BYOD, спрощує обмін контентом у невеликих приміщеннях, ідеально підходить для залів засідань, конференц-залів та навчальних класів.

Комутатор оснащений вбудованою точкою доступу Wi-Fi 2.4/5G, яка усуває складність налаштування гостьових бездротових мереж, і має функції багаторазового перегляду зображень з розташуванням екрана, підтримку семи одночасних відеосигналів і безліч інших функцій для інтуїтивної підтримки учасників наради будь-яким способом.

Blustream AMF41W має функції автоматичного керування дисплеєм через RS-232, ручного або автоматичного вибору джерела та керування ним через передню панель та TCP/IP, плавне перемикання, багатоекранне уявлення, масштабування відео та веб-інтерфейс для керування та налаштування.

Основні характеристики Blustream AMF41W:

 • Має 4 входи HDMI, AirPlay та Miracast®, з можливістю перемикання на один вихід HDMI.
 • Локалізована точка доступу Wi-Fi 2,4G/5G для локального потокового мовлення AirPlay та Miracast® на AMF41W.
 • Презентація з кількома зображеннями з одночасним використанням до 7 відеосигналів і компонуванням екрана.
 • Плавне перемикання джерел як в одиночному, так і багатоекранному режимі.

Багатоекранна презентація Blustream AMF41W:

AMF41W розроблений як ідеальний інструмент для спільної роботи, що дозволяє одночасно до 7 користувачів спільно використовувати екран.

Жодному користувачеві не потрібно завантажувати програмне забезпечення, сплачувати за ліцензії або підключати додаткові ключі або кабелі для забезпечення його роботи. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача дає користувачеві все, що йому потрібно, щоб почати роботу і поділитися за лічені секунди.