ROBE FORTE™ — LED spot, wash і beam з яскравістю 50000 lm

ROBE FORTE

ROBE Lighting презентувала FORTE ™ – потужний, яскравий і функціональний світловий прилад.

Володіючи cамокалібруючим змінним модулем TE ™ 1 000 Вт з білими світлодіодами, FORTE ™ має світловий потік 50 000 лм, широкий зум від 5 до 55° і може працювати в режимах spot, wash і beam, маючи лідируючі показники в класі приладів до 40 кг. Стандартні втрати при використанні гострих променів (beam), компенсуються запатентованою технологією посилення потужності, піднімаючи в потрібний момент продуктивність більш ніж на 15%.

ROBE FORTE

Нова передова система змішування кольорів CMY забезпечує плавні переходи. У поєднанні з двома колесами кольору, фільтрами CRI 80 і 90 і настроюється CTO від 3000 до 6700K це робить FORTE ™ незамінним.

ROBE FORTE Color Wheel

Динамічні ефекти включають: два повністю індексованих обертаючих колеса гобо, по 6 у кожному, з використанням системи slot and lock для їх швидкої заміни; лінійну і кругову шестигранні призми; колесо анімації і надшвидкий моторизований ірис. Два змінних фрост-фільтра, м’який 1° і середній 5° для заливки, працюють у всьому діапазоні зуму від 5 до 55°.

ROBE FORTE Rotating Gobo Wheel

FORTE ™ дає повний контроль над формою променя за допомогою надточної системи шторок з їх індивідуальним управлінням і поворотом всього модуля на +/- 60 °. Технологія Cpulse™, для придушення мерехтіння при роботі з камерами HD та UHD, готовність до роботи з 8K і 16K і відключення каналу зеленого кольору – допоможе на телебаченні, а EMS ™ (електронний стабілізатор руху) робить FORTE ™ ідеальним приладом стежить світла для системи RoboSpot ™, втім, для цього призначений спеціалізований FORTE ™ FS з вбудованою камерою. Є і ультраплавне діммірованіе L3 ™ (Low Light Linearity).

ROBE FORTE

FORTE ™ підтримує повний набір протоколів: USITT DMX 512, RDM, ArtNet, MA Net, MA Net 2 і sACN. REAP ™ (Robe Ethernet Access Portal) служить для прямого зв’язку по мережах Ethernet. Опціонально доступне бездротове управління DMX. Все це забезпечує повну інтеграцію в усі мережі управління.

Зразки реальної роботи ROBE FORTE: