ROBE LEDBeam 350 ™ — новий прилад від одного з лідерів індустрії

Більше, могутніше, яскравіше! У досить успішного ROBE LEDBeam 150™ з’явився старший брат ROBE LEDBeam 350™ — більший, з ще більшою потужністю і яскравістю (6600 Лм) для створення ще більш різких променів і чудовою заливки.

Зберігши вражаючий зум від 3,8° до 60° і інноваційну технологію покриття лінз Robe, що охороняє їх від подряпин, виробник додав більше передових технологій. CPulse™ — затребувана система придушення мерехтіння на камерах, робить LEDBeam 350 відповідним для роботи з самими передовими камерами HD та UHD.

Всі функції, зокрема швидкість, змішання кольорів і зум молодшої моделі, підтримуються в режимі сумісності і ви можете легко використовувати обидві моделі одночасно.

Потужні світлодіоди RGBW мультічіп 12 x 40 Вт забезпечують відмінну продуктивність і змішання кольорів RGBW або CMY. DataSwatch™ містить 66 попередньо встановлених кольорів і відтінків, включаючи білі, для їх швидкого і точного вибору, а фірмова технологія диммірування L3™ подбає про непомітний перехід в чорний колір.

Завдяки особливій системі охолодження і новим плавним кроковим двигунам LEDBeam 350™ безшумний і тому ідеально підходить для театрів. Є і емуляція ламп розжарювання потужністю від 750 до 2500 Вт і змінна CTO від 2 700 K до 8 000 K.

Варіація LEDBeam 350 ™ FW має лінзу Френеля для однорідної заливки з м’якими краями.