ROBE T2 Profile™ — профільний рухомий прожектор з MSL ™ LED джерелом 850 Вт

ROBE T2 Profile

Robe представила в 2021 році ще одну яскраву новинку T2 Profile | T2 Profile FS, після недавно анонсованих моделей ROBE FORTE и LEDBeam 350.

Robe T2 Profile продовжує традиції абсолютного витонченості кольорів феноменально успішної серії T1. Але робить крок вперед, будучи оснащеним світлодіодним джерелом MSL ™ (Multi-Spectral) потужністю 850 Вт, що забезпечує світловий потік 17 500 lm. Це дозволяє покривати ще більші відстані. Широкий зум від 5 до 55 ° робить T2 Profile ідеальним для використання в театрі, на телебаченні і в умовах турінгу.

Завдяки поєднанню кольорів CMY, фільтрам DataSwatch ™ з попередньо встановленими за допомогою алгоритму RCC ™ (Robe Color Calibration) кольорам і широкому діапазону CCT від 2 700 K до 8 000 K, можливі будь-які варіанти. При цьому T1 і T2 створюють абсолютно однакові відтінки, тому ви можете впевнено використовувати їх разом.

ROBE T2 Profile info

Театральним художникам сподобається надплавна система диммірування L3 ™. Вона забезпечує непомітні переходи в ЗТМ. Високий індекс передачі кольору CRI 90+ дає природне відтворення всіх відтінків шкіри. Для роботи на телебаченні Т2 має відключення каналу зеленого кольору і систему придушення мерехтіння Cpulse ™. Вона актуальна для всіх камер, включаючи HD і UHD. Даними функціями можна керувати безпосередньо з консолі. Все це в поєднанні зі знаменитим шаттером, двома обертовими колесами гобо, колесом анімації, двома обертовими призмами, змінним Фростом 1° і 5° при будь-якому зумі забезпечує вам повний контроль над вашими проектами.

Розроблений для роботи в чутливих до шуму середовищах, таких як телевізійні студії, театри і молитовні будинки, T2 Profile використовує інноваційну систему AirLOC™. Ця технологія не тільки сприяє зниженню шуму, але і значно знижує рівень частинок, що потрапляють на оптику. Зберігаючи її в первозданному стані набагато довше.

ROBE T2 Profile и ROBE T2 Profile FS

ВарВаріант комплектації Robe T2 Profile FS традиційно оснащений цифровою камерою на корпусі і може бути підключений до RoboSpot ™ BaseStation для дистанційного керування променем. ROBE T2 Profile CASE
Опціонально можна укомплектувати T2 фірмовими кейсами на одну або дві позиції.