Shure Aonic 40 – бездротові навушники з шумозаглушенням

Shure AONIC40 Black & White

Компанія Shure представляє навушники з шумозаглушенням AONIC 40, під час створення яких використовувалися матеріали преміум-класу. Повідомляється, що модель здатна забезпечити студійне звучання у портативній конструкції. Базуючись на успіху навушників AONIC 50 і раніше анонсованих AONIC FREE, вони створені з орієнтацією на потреби меломанів, любителів подорожей і всіх тих, хто не представляє щоденний шлях на роботу і додому без улюбленої музики.

Shure AONIC40 vs 50Більш портативний, легкий і елегантний дизайн, ніж у старшої моделі, з тим самим фірмовим саундом Shure, дозволить випробувати ті ж емоції не тільки вдома і на студії, але і в дорозі, не бентежить вас і оточуючих габаритами, при цьому за більш привабливою ціни. У конструкції навушників застосовані високоякісні матеріали, у тому числі нейлон зі скловолокном та сплав авіаційного алюмінію.
Shure AONIC40 Black & White

Новинка має два режими активного шумозаглушення та режим навколишнього середовища. AONIC 40 пропонують до 25 годин автономної роботи при повному заряді та можливість швидкої зарядки всього за 15 хвилин для 5 годин використання. Bluetooth підтримує такі кодеки як Qualcomm aptX, aptX HD, AAC та SBC.

Shure AONIC40 Black & White

Крім бездротового зв’язку можна підключатися до дротових джерел з аналоговим аудіовходом 3,5 мм, а також просто USB кабелю. Відповідати на дзвінки, регулювати гучність та контролювати рівні активного шумозаглушення та режиму навколишнього середовища можна одним натисканням кнопки.

Крім того, подвійні мікрофони навушників працюють з технологією формування променя для відеоконференцій та телефонних дзвінків. Користувач також може завантажити безкоштовний додаток ShurePlus PLAY, що дозволяє скористатися еквалайзером, вибрати один з пресетів та зберегти налаштування прямо в навушники. Поряд із цим та доступом до завантажуваних оновлень прошивки, ShurePlus™ PLAY дозволяє вам вибирати підказки та звукові сигнали, а також змінювати налаштування режиму навколишнього середовища та шумозаглушення.

Любителі якісного звуку будуть раді можливості повною мірою скористатися музичним плеєром із підтримкою Hi-Res форматів у програмі ShurePlus PLAY.

AONIC 40 доступні в білому та чорному кольорах. У комплекті навушники, захисний чохол на блискавці, аудіокабель з роз’ємом 3,5 мм, кабель USB-C та дворічна гарантія.