Shure Aonic Free – True Wireless навушники у новому дизайні

Shure Aonic FreeКомпанія Shure представила Aonic Free – абсолютно нові бездротові навушники (True Wireless Sound або TWS). Якщо попередні моделі Aonic базувалися на варіаціях моделей професійної лінійки SE, які були взаємозамінними і використовували повністю сумісні кабелі, гарнітури і Bluetооth адаптери, то нова модель повністю відрізняється зовні і є цільною, без знімних деталей. Це дозволило досягти більш компактного та зовні привабливого дизайну, більш зрозумілого та звичного для звичайних користувачів.

Тим не менш, модель Aonic Free, як запевняє бренд, ввібрала в себе безліч професійних рішень. Новинка отримала технологію Sound Isolating, яка застосовується у вушних моніторах Shure і дозволяє обійтися без активного шумоподавлення, блокуючи більшу частину шуму навколишнього середовища (до 37 дБ), дозволяючи повністю поринути у прослуховування. Якщо користувач бажає чути, що відбувається навколо, він може активувати режим прозорості одним натисканням кнопки і звук від мікрофонів почне надходити в навушники.

 

До переваг Aonic Free також можна віднести хорошу автономність при невеликих розмірах і масі. Одної зарядки вистачає на 7 годин роботи. Навушники можна двічі повністю зарядити від футляра, тобто загальний час автономної роботи сягає 21 години. Функція швидкого заряджання забезпечує одну годину відтворення після 15 хвилин у футлярі. Також обіцяють студійну якість деталізації звуку.

Дуже рекомендується скачати безкоштовний додаток ShurePlus PLAY для iOS та Android. Він включає якісний мультиформатний плеєр і дозволяє гнучко налаштувати навушники на ваш смак. Можна вибрати один із кількох пресетів або створити власну настройку параметричного еквалайзера. Параметри зберігаються безпосередньо в навушниках для зручної роботи з іншими програмами або пристроями.

Регулювати гучність, керувати відтворенням та викликами можна натисканням лівого або правого навушника. Також можна налаштувати функції кнопок у програмі PLAY. Підтримується Bluetooth 5 та всі популярні аудіокодеки, включаючи aptX, AAC та SBC.

Навушники можна використовувати як гарнітуру голосового зв’язку, причому масив мікрофонів з формуванням променя та цифровою обробкою сигналу забезпечує кришталево чистий звук голосу, зменшуючи вплив шумів.