Shure IntelliMix Room® тепер сертифікований для використання з Microsoft Teams і Crestron Flex

ПО Shure IntelliMix Room® теперь сертифицировано для использования с Microsoft Teams и решениями Crestron Flex Shure сотрудничает с Crestron, чтобы дать пользователям больше гибкости и избавить их о необходимости беспокоиться о качестве звука

Shure IntelliMix Room — це перший в світі програмний DSP-процесор для АВ-конференцій, офіційно сертифікований для Microsoft Teams при установці на інтеграційний комплекс для ВКС Crestron UC-C100-T Flex. Тепер користувачі можуть розгортати комплексні сертифіковані рішення для систем Teams без необхідності в окремому DSP-пристрої. Це ключовий момент, оскільки DSP важливий для забезпечення розбірливості та природності звучання в переговорній кімнаті для всіх учасників зборів.

Співпраця Shure з Crestron допомогло програмному забезпеченню IntelliMix Room отримати першу в галузі сертифікацію. Crestron партнер Microsoft більше 15 років, і АВ-інтегратори покладаються на інтеграційний комплект UC-C100-T Crestron Flex, щоб використовувати Microsoft Teams в різних просторах. Серія Crestron Flex надає користувачам основні компоненти, необхідні для створення повністю настроюється простору для відео-конференц-зв’язку, будь то щорічні збори компанії в аудиторії, обмін контентом в залі засідань або взаємодія зацікавлених сторін по всьому світу.

«Crestron — лідер в створенні настроюваних конференц-залів з допомогою відзначених нагородами рішень серії Flex. Тепер з інтеграцією програмного DSP Shure IntelliMix Room весь наш досвід посилиться за рахунок надання комплексного сертифікованого рішення Microsoft Teams, яке значно спрощує розгортання, — говорить Ендрю Людке, директор з управління продуктами Crestron. – «Оскільки Crestron Flex є справжньою« технологічною платформою », інтеграція мікрофонних масивів Shure Microflex® Advance ™ і DSP-процесора IntelliMix Room з кастомними рішеннями Crestron Flex дає приголомшливе якість звуку в дійсно кастомізіруемой конфігурації», — продовжує він.

Алгоритми IntelliMix Room, є ключовим компонентом рішень екосистеми Shure Microflex, спеціально розроблені для оптимізації продуктивності лінійки мікрофонів Shure преміум-класу для конференц-зв’язку. Технологія IntelliMix Room, на яку подана заявка на патент, допомагає ІТ-фахівцям і керівникам підприємств домогтися кращого звуку на зборах за допомогою акустичного ехоподавленія (AEC), шумозаглушення і технології автоматичного мікшування, що призводить до більш узгодженим звуку в приміщенні і спрощеним підходом до управління декількома приміщеннями.

Не вимагають спеціального програмування пресети системи і проста у використанні функція «Оптимізація» в безкоштовному додатку Designer, рішення екосистеми Microflex з програмним забезпеченням IntelliMix Room дозволяють розгортати сертифіковані Teams простору всіх форм, типів і розмірів ефективніше ніж будь-коли.

«IntelliMix Room розроблений з урахуванням потреб кінцевого користувача, щоб допомогти поліпшити можливості підключення, чіткість і якість звуку зі стабільними результатами. Shure постійно використовує далекоглядний підхід до спрощення звуку, від мікрофонів до DSP і динаміків; і ми робимо це без компромісів », — говорить Пол Гуніа, директор по технологічному партнерству Shure. — «Ми раді вивести на ринок наш настільки затребуваний продукт IntelliMix Room за офіційної підтримки двох титанів галузі – Microsoft і Crestron».

ПО IntelliMix Room, доступне з декількома варіантами ліцензій – це довгострокове вкладення в гнучкі можливості облаштування декількох переговорних просторів. Воно може бути більш рентабельним, ніж провідні апаратні DSP-процесори.