Shure MV7X – кращий мікрофон для подкастів

Shure MV7X

Слідом за тріумфом універсальної багатофункціональної моделі Shure MV7, яка була розроблена спеціально для подкастер та вокалістів з використанням того ж форм-фактора, що і легендарний SM7B, американська компанія вирішила презентувати ринку більш доступну модель MV7X. Новинка зберегла той же харизматичний зовнішній образ, динамічний капсуль, компактний розмір, ізоляцію голоси від інших звукових джерел і відрізняється від старшого брата відсутністю будь-якої електроніки, будучи повністю аналоговим мікрофоном з одним XLR виходом.

Цінова політика обрана так, що це зараз один з найдоступніших брендових подкаст-мікрофонів на ринку. Вартість його становить приблизно половину від вартості класичного SM7B і 2/3 від вартості цифрового MV7 з вбудованою звуковою картою і DSP. Якщо у вас вже є хороший аудіоінтерфейс, вам нема чого платити за додаткову електроніку і ви можете відразу записувати звук з якістю, яке ви звикли отримувати від Shure. Це безпроблемний і аскетичний MV7 на який ви завжди можете покластися.

Одна з фішок даної лінійки, це технологія ізоляції голосу. «Розумна» комбінація динамічного картриджа з максимальним відсіканням шумів за мікрофоном і віброізоляційна кріплення гарантують, що MV7X буде сфокусований на вашому голосі і не буде вловлювати небажаний шум. Як свідчить слоган Shure, це мікрофони:

Для ідеального запису в неідеальних приміщеннях.

При цьому мікрофон позиціонується виробником як пристрій, який підійде не тільки для запису голосу, подкастів, мовлення, але також і вокалу.

Модель з динамічним капсулем з частотним діапазоном від 50 Гц до 16 кГц, має кардіоїдну діаграму спрямованості і вихідний опір 252 Ом. MV7X пропонує міцний металевий корпус, комплектується вітрозахистом і має вбудоване кріплення для стійки.