Shure MX424 – подовжений мікрофон з “гусячою шиєю”

Shure MX424До наявних мікрофонів Shure МХ412 / МХ418 Microflex Standard на гнучкій стійці типу “гусяча шия” тепер додана нова, більш довга модель MX424 довжиною 24 дюйма (623 мм) з трьома варіантами встановлюються картриджів:

  • Shure MX424/C – Кардіоідний
  • Shure MX424/S – Суперкардіоідний
  • Shure MX424/N – без капсюля

Якісно звучна мова не тільки інформує. Вона може спонукати слухача до дії. Компанія Shure розробила MX424, щоб слухачі могли віддавати належну увагу деталям промови спікера. Новинка забезпечує кришталеву ясність звуку, і при цьому оснащена довгою стійкою для розміщення на глибоких столах і робочих поверхнях.

Збільшена довжина забезпечує максимальне охоплення в ситуаціях, коли мікрофон встановлений на видаленні від користувача, наприклад, на кафедрах в лекторіях і в залах судових засідань, а гнучка гусяча шия з подвійним вигином забезпечує точне позиціонування мікрофона і його налаштування.

Shure MX424

Новий подовжений мікрофон Standard Gooseneck доступний в чорному кольорі з вбудованим підсилювачем і 3-контактним штекерним роз’ємом XLR, амортизатором, фланцевим кріпленням, монтажними пристосуваннями і замикалася поролоновою вітрозахистом. Він сумісний зі змінними картриджами серії Microflex і іншими фірмовими речами Microflex.

Сумісність зі змінними картриджами Microflex дозволяє вибирати картриджі з потрібною діаграмою спрямованості в залежності від необхідності.

Мікрофонні картриджі Microflex мають спеціальну оптимізовану мовну частотну характеристику, що робить голос спікера максимально розбірливим. У вас не буде ніяких проблем з установкою. Вхідні в комплект монтажні аксесуари дозволяють легко встановити MX424 в стіл, подіум або на кафедрі

Shure MX424

Технологія Shure Commshield вбудована в Microflex для того, щоб захищати від радіочастотних перешкод постійно присутніх на майданчику смартфонів.

Важливі особливості Shure MX424:

  • 24-дюймова гнучка гусяча шия з подвійним вигином для максимального вильоту і легкого регулювання
  • 3-контактний роз’єм XLR
  • Встановлюється в стіл, кафедру, подіум або аналогічну поверхню за допомогою доданого монтажного фланця
  • Амортизатор, що входить в комплект, знижує вібраційний шум
  • Змінні картриджі забезпечують детальний звук в будь-яких умовах
  • Вітрозахисний насадка зі спіненого матеріалу з засувкою пригнічує шум від дихання спікера і пом’якшує вибухові приголосні звуки.