Shure MXA920 — новий стандарт стельових мікрофонних масивів

З 2016 року мережеві масивні мікрофони Shure Microflex Advance ™ встановлюють промисловий стандарт для технологій мікрофонних масивів преміум-класу. Лідер на AV-ринку мікрофонний масив MXA910 популяризував у всьому світі використання стельових мікрофонних масивів у корпоративних, освітніх та державних конференц-залах.

Компанія Shure представила стельовий мікрофонний масив MXA920, який є найінноваційнішим рішенням і вирішить завдання навіть найвибагливіших інтеграторів аудіовізуальних систем, ІТ-фахівців та кінцевих користувачів.

Новий флагманський мікрофонний масив Shure MXA920 з технологією Automatic Coverage™ та архітектурою наступного покоління має спрощені налаштування та покращену якість передачі голосу під час проведення конференцій.

Завдяки технології Automatic Coverage™ масив MXA920 забезпечує попередньо налаштоване захоплення звуку з мінімальним необхідним налаштуванням, що значно скорочує час та вартість інсталяції. Завдяки архітектурі мікрофонного масиву, масивний мікрофон MXA920 простий у використанні та швидко інтегрується в систему для проведення AV-конференцій, відстеження камерою спікера або посилення голосу з функцією Voice Lift. Вбудований цифровий сигнальний процесор IntelliMix® забезпечує роботу мікрофонного масиву без захоплення стороннього шуму та луни, а також безпрецедентну чистоту та розбірливість звуку для аудіо- та відеоконференцій, що проводяться в різних типах приміщень — корпоративних залах засідань, гібридних класах вищих навчальних закладів.

Два форм-фактори масиву MXA920, квадратний (тільки білі) та круглий (білі, чорні або алюмінієві), підійдуть по дизайну навіть у найскладніших приміщеннях та конференц-зали. При бажанні масиви MXA920 можна пофарбувати відповідно до декору приміщення.

«Висока якість аудіо-відеоконференцій залежить від якості голосу кожного з учасників» – сказав Дуг Добб (Doug Daube), директор з мікрофонних систем Shure. «Зараз, як ніколи раніше, ми бачимо, що нашим клієнтам потрібні рішення, які природно передають голос, чудово доповнюють естетику приміщення та спрощують підключення учасників, незалежно від того, де вони знаходяться. Цим сучасним вимогам, що розвиваються, відповідає MXA920, що забезпечує простоту розгортання і неперевершене захоплення голосу».

За допомогою мережевого мікрофонного масиву MXA920 професіонали в області звуку можуть спростити розгортання та краще використовувати ресурсомісткі програми, такі як камери відстеження, посилення голосу з функцією Voice Lift.

Мережеві мікрофонні масиви MXA920 вже сертифіковані для Microsoft Teams для спільної роботи з цифровим сигнальним процесором IntelliMix P300 та мережними гучномовцями Microflex MXN5C для спрощення інсталяцій кінцевими користувачами.

Основні відмінні риси MXA920:

  • Технологія автоматичного покриття:

MXA920 забезпечує чудове попередньо налаштоване захоплення звуку, що вимагає мінімального налаштування. Масив MXA92 легко та автоматично покриває площу до 30×30 футів (9×9 метрів), скорочуючи час та зусилля на встановлення. Зону охоплення також можна додатково налаштувати відповідно до різних планувань кімнат або розташування крісел у приміщенні, щоб захопити лише тих учасників зустрічі, яких ви хочете, уникаючи областей, які ви хочете виключити.

  • Архітектура мікрофонного масиву наступного покоління:

MXA920 пропонує більш спрямоване захоплення по всьому частотному спектру, щоб забезпечити точне покриття певних областей, покращуючи якість голосу для природнішого звучання, і менше зосереджуючись на інших звуках у кімнаті. Абсолютно нові алгоритми DSP дозволяють учасникам чути більш природно, чітко та точно мовлення.

  • Велика гнучкість додатків:

MXA920 відправляє точне розташування кожного доповідача в систему керування камерою для більш точного відстеження положення камери. Технологія Steerable Coverage забезпечує більш високий коефіцієнт посилення перед зворотним зв’язком у програмах Voice Lift та Sound Reinforcement.

Мережеві масивні мікрофони Shure Microflex Advance MXA920 вперше будуть представлені для живих демонстрацій на виставці ISE 2022, яка пройде з 10 по 13 травня в Барселоні.