Shure SLX-D отримує підтримку Wireless Workbench® 6 і ShurePlus ™ Channels

Shure SLX-D получает поддержку Wireless Workbench® 6 и приложения ShurePlus™ Channels

Shure радий оголосити нинішнім і майбутнім власникам популярної цифрової бездротової системи SLX-D про те, що очікувані релізи ПО Wireless Workbench® 6 і додатки ShurePlus ™ Channels для iOS включать в себе її підтримку.

Це програмне забезпечення є основним інструментом РЧ-менеджерів, що дозволяє критично оцінювати РЧ-обстановку, а також керувати системами Shure і моніторити їх роботу реалтайм, в тому числі і по Wi-Fi.

Shure SLX-D

Використання ПЗ WWB 6 – це найпростіший спосіб керувати вашими мережевими бездротовими пристроями. Всього в кілька кліків ви можете просканувати спектр, знайти вільні частоти та призначити їх на бездротові системи.

Уже влітку цього року, ви отримаєте функції, про які могли тільки мріяти, купуючи доступну за вартістю систему!

Скачайте додаток ShurePlus Channels для iOS, щоб управляти вашими мережевими бездротовими пристроями Shure. Воно автоматично виявляє по Wi-Fi підключення до мережі сумісні приймачі, передавачі і інші пристрої Shure, легко до них підключається і відстежує таку найважливішу інформацію, як потужність радіосигналу, рівні аудіосигналу і час роботи елементів живлення.

Зареєструєтесь, щоб отримати першими повідомлення про появу оновлень Wireless Workbench 6® і ShurePlus Channels ™ для SLX-D.

WIRELESS WORKBENCH 6® І SHUREPLUS ™ CHANNELS, СУМІСНІ З SLX-D, БУДУТЬ ДОСТУПНІ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ ВЛІТКУ 2021 РОКУ.

ПОТУЖНИЙ І ДОСТУПНИЙ БЕЗПРОВІДНИЙ ЗВ’ЯЗОК, МАСШТАБОВАНА ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ПОТРЕБ. ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАК ПРОСТО!