Shure забезпечив надзвичайний звук на 64-тій церемонії вручення премії GRAMMY

Вкотре організатори нагороди GRAMMY значною мірою покладались на Shure Gear, щоб задовольнити потреби «Найвеличнішої ночі музики».

64-та церемонія вручення премії GRAMMY Awards вперше транслювалась в прямому ефірі з MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі та була сповнена значущих моментів і виступів, які підтримувалися надійним і якісним звуком бездротової аудіотехнології Shure. Як і в минулі роки, в більшості вечірніх виступів найзнаковіші артисти в індустрії використовували бездротові мікрофони Shure Axient Digital найзнаковішими артистами в індустрії та новими іменами, у тому числі Jon Batiste, який став переможцем у номінації «Альбом року».

(Фото: Bruno Mars із Silk Sonic під час 64-ї щорічної церемонії вручення премії GRAMMY у MGM Grand Garden)

Вечір розпочався з виступу Bruno Mars та Anderson Paak у ролі Silk Sonic. Ретро-соул-фанк виконавці покладалися на бездротові мікрофони Shure, виконуючи свій хіт «777». Пізніше того ж вечора Silk Sonic виграв чотири премії GRAMMY. За лаштунками Chris Rabold, FOH інженер Silk Sonic, міксував їх виступ за підтримки Shure Axient Digital.

«Те, що Bruno, Anderson і вся банда Silk Sonic скористалися Axient Digital не лише на врученні GRAMMY, а й під час своїх виступів в Лас-Вегасі — це просто безпрограшний варіант», — сказав Rabold. «Є речі, які робляться з уподобань, рішення, які ви приймаєте з точки зору живого звуку, а є речі, які ви робите, тому що це просто розумний крок. Для нас Axient —​​це останнє із двох. Це найстабільніший, найнадійніший, найпідтримуваніший і, найголовніше, найкращий за звучанням варіант з усіх наявних».

За пряму трансляцію 64-го шоу GRAMMY Awards відповідав аудіо продюсер Michael Abbott та його команда досвідчених звукоінженерів і техніків. «Наша команда знає, що ми можемо покластися на обладнання Shure, для запису високоякісного звуку на церемонії вручення премії GRAMMY», — сказав Michael. «Shure постійно надає надійне рішення для координації частоти для вушних моніторів і бездротових мікрофонів для артистів, які виступають в ефірі».

(Фото: виступ Jon Batiste під час 64-ї щорічної церемонії вручення премії GRAMMY)

Jon Batiste, який отримав п’ять нагород з 11 номінацій GRAMMY, використовував бездротовий мікрофон Shure BETA 58 для виконання композиції «Freedom». J Balvin та Maria Becerra з піснею «Qué Más Pues?» користувалися бездротовими мікрофонами Shure BETA 58 та KSM8 відповідно. Lil Nas X виступав із Shure KSM9HS разом із Jack Harlow, який використовував бездротовий мікрофон SM58, щоб наживо виконати їхню спільну пісню «Industry Baby».

(Фото: Lil Nas X під час 64-ї щорічної церемонії вручення премії GRAMMY)

Відзначаючи 20-ту річницю свого альбому God’s Son, репер і автор пісень Nas представив добірку своїх хітів за допомогою бездротового мікрофона SM58. Брати Osborne, які отримали нагороду в номінації Best County Duo/Group Performance, співали в Shure BETA 58 під час виконання свого хіта «Dead Man’s Curve» на завершення церемонії нагородження.

Всі ці виступи залежали від чіткості та гнучкості цифрових бездротових систем Shure Axient. Загалом для GRAMMY використовувалося 28 каналів Shure Axient Digital. Всі ручні мікрофони – Shure KSM9, а петличні мікрофони – Shure TwinPlex TL47. Майже кожен виступ залежав від системи вушного моніторингу Shure PSM 1000, яка налічувала 34 канали. Також 250 дротових мікрофонів Shure були встановлені на численних оркестрових інструментах на сцені GRAMMY. Мікрофони Shure Beta 181 використовувалися для озвучування фортепіано протягом всього шоу. «Вкотре мікрофони Beta 181 забезпечили ідеальне звучання фортепіано», — сказав Ron Reeves, FOH інженер.

Навіть у завантаженому радіочастотному середовищі Лас-Вегаса компанія Shure забезпечила бездоганні бездротові аудіорішення. Як зазначила Jenn Liang-Chaboud, фахівець компанії Shure зі зв’язків з артистами та розважальними організаціями: «Щороку компанія Shure пишається тим, що наше обладнання відіграє важливу роль, допомагаючи відомим артистам представити світу свою музику на церемонії вручення премії GRAMMY Awards. Вітаємо всіх музикантів, інженерів та техніків, які брали участь у церемонії».