Tasker RG58 і RG213 — італійські високоякісні коаксіальні РЧ-кабелі (50 Ом) доступні в Україні

Tasker RG58 & RG213

«Лайтек» розширює асортимент продукції італійського виробника Tasker на своїх складах. Одна з довгоочікуваних новинок — високоякісні коаксіальні кабелі для комутації радіосистем вже є в київському шоу-румі, доступні для вивчення і придбання. Також ми завезли якісні BNC-роз’єми того ж виробника.

На даний момент в наявності є такі моделі Tasker:

  • Tasker RG58CU

Tasker RG58

Коаксіальний екранований РЧ-кабель з хвильовим опором 50 Ом, в оплітці з лудженої міді, що покриває 98% площі. Усередині багатожильний провід також з лудженої міді (0,48 мм). Загасання на частоті 500 мГц – 3,5 дБ на 10 метрів. Більш докладні характеристики на сайті виробника

Тонкий (5мм), гнучкий, відмінно підходить для комутації мікрофонних радіосистем з антенами, сплітерами. Також може використовуватися для відеосигналу і т.д.
Під замовлення є захищений RG58 PUR. Зовнішня оболонка з поліуретану робить цю модифікацію придатною для прокладки на відкритому повітрі, стійкої до атмосферних впливів, ультрафіолетових променів і тертю, забезпечуючи тривалий термін служби. Також не виділяє шкідливих речовин в разі загоряння.

RG58 — оптимальний для відстаней до 20 метрів, якщо потрібна велика довжина, краще звернути увагу на кабель з меншим загасанням:

  • Tasker RG213U

Tasker RG58 & RG213

Коаксіальний екранований РЧ-кабель з малими втратами. Хвильовий опір 50 Ом. Обшивка з чистої міді, покриває 98% площі. Усередині також мідний багатожильний провід (3,09 мм). Загасання на частоті 500 мГц – 1,53 дБ на 10 м. Більш докладні характеристики на сайті виробника. 

Товщина 10,40 мм. Дуже добре підходить для комутації мікрофонних радіосистем з антенами, сплітерами з прокладкою на великі відстані. Також може використовуватися для цифрового відеосигналу, систем мобільного зв’язку і т.д.

Tasker  SP56 — високоякісні BNC-конектори 50 Ом. Корпус з анодованого металу з антиоксидантною покриттям, позолочені контакти. Тефлонова ізоляція стійка до пайки і старіння. Максимальна t – 260 ° C. Приймають кабель діаметром до 6 мм.

Запрошуємо вас в наш київський офіс, де можна познайомитися з кабелями і роз’ємами Tasker ближче і придбати їх. Більше не потрібно нишпорити в інтернеті, плекати надію на те, що пощастить з ноунейм продукцією з ринку — висока якість доступно тут і зараз! Комплектуємо наші радіосистеми і антени Shure на місці.