zactrack ® PRO – автоматизована система стеження

zactrack ® PRO – це автоматизована система стеження, яка з високою точністю відстежує людей та об’єкти на сценіта представляє їх у 3D-моделі. Високоточна математика автоматично керує світлом, відео- та звуковими пристроями.

Інноваційна технологія zactrack забезпечує широкий спектр застосування для різних місць:

 • Театри та сцени
 • Заходи, торгові ярмарки та виставки
 • Кіно та телебачення
 • Спортивні та змагальні заходи
 • Парки відпочинку та тематичні парки

 

ВІДСТЕЖЕННЯ МІСЦЯ ПОЛОЖЕННЯ

zactrack PRO RADIO TRACKING — ультраширокополосна система позиціонування в реальному часі. Люди та об’єкти оснащуються крихітними випромінювачами (трекерами), які положення фіксується мережею приймачів (якорів), що оточують зону дії. Це працює в повітряній (2D) та просторовій (3D) конфігураціях. Необхідно щонайменше шість якорів. Одночасно можна відстежувати понад 50 міток.

Система встановлюється протягом 1 години. Потрібно встановити якорі навколо сцени та виміряти їх положення за допомогою лазерного далекоміра або рулетки. Ввести позиції у програму або скористатися бездротовим з’єднанням з лазерним далекоміром. Попереднє знання геометрії сцени не потрібне.

Ви можете сховати якоря за декораціями або навіть закрити передавач костюмами. Система працює за будь-яких погодних умов.

ТРИХМІРНЕ ВИЧИСЛЕННЯ

zactrack CORE – це серце автоматизованої системи стеження. Він отримує всі дані від джерел введення та обробляє їх для надсилання команд різним пристроям ефектів, камер та відеосерверів.

zactrack PRO використовує математичну модель прогнозування для подолання затримок у системі та пристосуваннях та гарантує бездоганне точне відстеження акторів, спортсменів, шоу-карів або інших об’єктів, що швидко рухаються, на сцені, на спортивній арені та на гоночній трасі.

Унікальний алгоритм вирівнювання zactrack калібрує освітлення без попереднього знання геометрії сцени у 3D-CAD. Досить просто встановити “вирівнюючу шайбу” zactrack PRO на сцену та програмне забезпечення зробить всю роботу.

МЕДІА-КОНТРОЛЬ

Дані про розташування обробляються в zactrack CORE та генерують команди управління для різних пристроїв.

 • zactrack LIGHT CONTROL
 • zactrack VIDEO CONTROL
 • zactrack SOUND CONTROL

Компоненти системи zactrack PRO поставляються з необхідною кількістю якорів для 2D або 3D трекінгу, які встановлюються навколо ігрового майданчика. Одна система може одночасно обслуговувати до 50 трекерів на сцені.

Технологія RTLS (система позиціонування в реальному часі) від компанії KINEXON Sports & Media GmbH забезпечує zactrack PRO точність, необхідну для відстеження з точністю менше 10 см і частотою оновлення 20 Гц. Апаратне забезпечення засноване на Decawave UWB (Ultra-Wide-Band) з каналами 1 – 3, з частотою 3,25 – 4,75 ГГц та смугою пропускання 500 МГц. За замовчуванням на каналі 2 і частоті 3,75 – 4,25 ГГц.

 

СКЛАДОВІ

 • zactrack PRO Anchor

Активна радіоантена UWB 3,25 – 4,75 ГГц, PoE, IP 64. Кріпильна пластина для затиску та страхової лінії. Живлення: PoE (48 В) – Neutrik etherCON. 190 x200 x 42 мм, 535 г.

 • zactrack PRO Alignment Puck

Датчик освітлення, 12 годин автономної роботи (2x батареї AA), 95 x 95 x 35 мм, 200 г,

 • zactrack PRO Tracker

Активний радіовипромінювач UWB 3,25 – 4,75 ГГц, IP 54. Час роботи від акумулятора – 4,5 години. Час заряджання: 2,0 години (100%), 5 В постійного струму. 47 x 33 x 7,5 мм, 15,4 г.

 • Зарядний пристрій zactrack PRO

Місткість для 30 передавачів. Джерело живлення: DC 24V/2A, 295 x 235 x 20 мм, 1 кг.