Знижки на мікрофони для відеоблогінга Shure Motiv

​​

Ти відеоблогер, подкастер, музикант, інтерв’юер, лектор вебінарів, тіктокер або фанат ASMR? Вже переконався, що запис звуку на мікрофон смартфона відрізняється посередньою якістю? Хочеться більшого – професійного звуку для твоїх шедеврів?

Спеціально для тебе, антивірусні знижки 12% на лінійку цифрових мобільних конденсаторних мікрофонів Shure, триватимуть до кінця карантину!

⚫ Shure MV5 — записує звук високої якості за допомогою ПО ShurePlus MOTIV на пристроях iOS. Має вихід на навушники для моніторингу, 3 DSP-пресету, еквалайзер, компресор і настільну підставку.
Ціна зі знижкою: $ 131,12

⚫ Shure MV51 — з великою діафрагмою, замінюючи собою позастудійний записуючий пристрій, здатний записувати звук на ходу в мобільні пристрої iOs, Mac, Win, Android.
Ціна зі знижкою: $ 239,36

⚫ Shure MV88 — стереомікрофон з настроюваної діаграмою спрямованості здатний замінити собою позастудійні рекордери і записувати звук на ходу прямо на iOS-пристріїв. Має 5 DSP-пресетів і роз’єм Lightning.
Ціна зі знижкою: $ 169,84

⚫ Shure MV88+ — стереомікрофон преміум-класу для мобільного запису відео та аудіо високої якості. Дивовижний звук повсюду. У комплекті трипод Manfrotto PIXI, тримач для телефону, кабелі USB-C і Lightning.
Ціна зі знижкою: $ 263,12

⚫ Shure MVL — всенаправлена петличка, що підключається до мобільних пристроїв для проведення інтерв’ю, відеозйомки і вирішення інших завдань з чудовою якістю звучання. Має захист від радіоперешкод, високе відношення сигнал/шум і вітрозахист.
Ціна зі знижкою: $ 64,24