Практичні кейси для створення відео конференц-систем (Частина 2)

У попередній статті ми розглянули практичні кейси для обладнання особистого конференц-зв’язку та невеликих кімнат переговорів.

У цій статті ми поговоримо про відеоконференцзв’язок у великих приміщеннях.

  1. Відеоконференція у великому приміщенні для проведення великих загальних зборів та конференцій.

Урядовим установам, державним структурам та великим корпораціям потрібні продукти для відеоконференцій, що відповідають суворим вимогам безпеки, функціональної сумісності та продуктивності. Збори можу проходити у багатоцільових приміщеннях та гнучких просторах.

Аудіовізуальне обладнання у великому приміщенні для проведення великих загальних зборів та конференцій має забезпечувати:

  • Бездротове встановлення AV-обладнання.
  • Просте налаштування та зручне керування.
  • ВКС зв’язок високої якості на базі програмного забезпечення Skype, Lync, GoToMeeting і т.д.
  • Демонстрацію документів на великому екрані та дисплеях-повторювачах.
  • Підключення джерел аудіо-відео контенту з різними конекторами для демонстрації документів до комутуючого обладнання.

Центром мультимедійної системи під час роботи у великому приміщенні для проведення великих загальних зборів та конференцій може стати одна або кілька PTZ-камер, комплект для відеоконференцій LOGITECH Microsoft Teams Base або LOGITECH ZOOM Base.

А ось для спілкування учасників наради та для демонстрації відео контенту та документів розглянемо наскільки варіантів із застосуванням необхідного аудіо-відео обладнання для проведення великих загальних зборів та конференцій.

Варіант №1.

Для комфортного спілкування учасників конференцій та нарад із чудовою розбірливістю мови для віддалених абонентів пропонуємо встановити у приміщенні бездротову мікрофонну конференц-систему Shure Microflex Wireless.

Бездротова мікрофонна система Shure Microflex Wireless

Бездротова мікрофонна конференц-система Shure Microflex Wireless (MXW) ідеально підходить для гнучких просторів конференц-залів, залів засідань, залів судових засідань, лекційних залів. Точка доступу APT системи MXW монтується до стелі або стіни для забезпечення конфіденційного зв’язку між бездротовими мікрофонами та цифровою аудіосистемою. Декілька точок доступу можуть використовуватися для установок, для яких потрібна одночасна робота до 80 мікрофонів в одному просторі.

Shure Microflex Wireless оснащена автоматичним керуванням радіоканалів, бездротовими мікрофонамиз шифруванням (AES256), що перезаряджаються, і цифровою аудіосистемою, що використовує протокол Dante. Універсальні типи мікрофонів та аксесуарисімейства Microflex забезпечать повну підтримку для спільної роботи з чистим і чітким голосом.

Процесор аудіоконференцзв’язку Shure P300-IMX з протоколом DANTE та матричним автомікшуванням необхідний для з’єднання бездротової мікрофонної системи преміум-класу Microflex Wireless на 8 мікрофонних каналів з ВКС системою за допомогою USB-з’єднання.

Аудіо процесор Shure P300-IMX

Для якісного озвучування партнерів на дальній стороні пропонуємо встановити необхідну кількість стельових мережевих динаміків ShureMXN5W протоколом DANTE.

Стельовий динамік Shure MXN5W.

Для комутації всього AV-обладнання пропонуємо розглянути мультиформатний комутатор Blustream AMF42AU – ідеальний продукт для конференц-залу, навчальної кімнати, місця для нарад.

Blustream AMF42AU – це багатоформатний 4×2 презентаційний комутатор, який має 3 входи HDMI та 1 вхід USB-C, які можна незалежно маршрутизувати на 2 виходи HDMI та HDBaseT™.

AMF42AU виконує плавне перемикання вхідних сигналів, масштабування відео, має мікрофонний вхід з фантомним живленням 48 В, виконує мікшування звуку, в прилад вбудований графічний веб-інтерфейс для керування та налаштування комутатора.

Для демонстрації документів на великих екранах пропонуємо встановити у великому приміщенні проектор EIKI EK-700LU та два ТВ-дисплеї з діагоналлю 55-65”.

Мультимедійний лазерний проектор EK-700LU 3LCD від компанії EIKI розроблений з використанням передових технологій для довговічної роботи та простоти використання.

Мультимедійний проектор EIKI EK-700LU серії Middle – це 3LCD-проектор з центральною яскравістю 7000 люмен та роздільною здатністю WUXGA. Мультимедійний проектор EK-700LU використовує вбудовані мультимедійні функції, палітру з 1,07 мільярда кольорів та технологію матричного рідкокристалічного дисплея (LCD). Проектор оснащений системою Multi-scan, що дозволяє швидко адаптуватися до всіх вихідних сигналів комп’ютера. Лазерний проектор підтримує роздільну здатність до 4K по входу HDMI. Ідеальні галузі застосування та встановлення лазерного проектора EK-700LU: аудиторії, конференц-зали.

Мультимедійний проектор EIKI EK-700LU серії Middle може проектувати відеоконтент на моторизований проекційний екран необхідного розміру для конкретного приміщення.

Варіант проекційного екрану з розміром від 350 см до 450 см. – моторизовані екрани BEST VISION серии ISTANBUL.

Завдяки унікальному дизайну та., моторизовані екрани серії ISTANBUL турецької компанії BEST VISION підходять для професійного застосування у будь-якій презентації.

Завдяки технології Anti Bending, 90 мм екструдований алюмінієвий вал екрану ISTANBUL забезпечує повне натягування проекційної тканини при намотуванні, що запобігає згинам і забезпечує гладку поверхню екрану.

Моторизований екран ISTANBUL має регульовану систему кріплення для швидкого та надійного монтажу як на стіні, так і на стелі. У комплект поставки входять кронштейни для кріплення до стелі та стіни.

У виробництві екранів ISTANBUL використовуються тільки сертифіковані тканини, імпортовані з Європи, що гарантує постійну гладку поверхню екрана.

Придатні тканини для екрану ISTANBUL: Matt White, Matte Grey, Rear, 2d Perforated.

 

Варіант №2.

Для комфортного спілкування учасників конференцій та нарад із чудовою розбірливістю мови для віддалених абонентів пропонуємо встановити в поміщенні один або кілька мережевих матричних мікрофонів MXA 910.

Стельовий мікрофонний масив Microflex Advance 910 є першокласним мережевим мікрофонним масивом для різних приміщень для аудіо-відеоконференцій, включаючи конференц-зали, зали для нарад і багатофункціональні приміщення.

Матричний мікрофон використовує технологію регульованої зони покриття з технологією автофокусування. Вісім гостронаправлених пелюсток захоплюють голоси учасників, безперервно настроюючи положення кожної пелюстки в режимі реального часу, коли учасники відкидаються назад у кріслах або встають. Мікрофонний масив MXA 910 також включає аудіо процесор IntelliMix DSP, який містить функції AEC, шумозаглушення, автоматичне мікшування тощо. Управляйте мікрофоном MXA 910 за допомогою програмного забезпечення Shure Designer або веб-додатком на основі браузера. Мікрофон вільно інтегрується з цифровою аудіо мережею Dante, AES67 та сторонніми контролерами попередніх налаштувань, включаючи Crestron та AMX, для забезпечення високої якості аудіо-відеоконференцій.

Процесор аудіо конференцзв’язку Shure P300-IMX з протоколом DANTE та матричним авто мікшуванням необхідний для з’єднання до восьми мікрофонних масивів MXA 910 з ВКС системою за допомогою USB-з’єднання.

Аудіо процесор Shure P300-IMX

Стельовий мікрофонний масив Microflex Advance 910 може бути замінений на подібні масиви від компанії Shure:

Microflex Advance 310

Microflex Advance 710

Microflex Advance 920

Для якісного озвучування учасників зборів та партнерів на дальній стороні пропонуємо встановити необхідну кількість стельових мережевих динаміків ShureMXN5W протоколом DANTE з поділом на аудіо зони.

Стельовий динамік Shure MXN5W.

Або ви можете обрати альтернативний варіант озвучування великого приміщення.

Для якісного озвучування учасників зборів та партнерів на дальній стороні пропонуємо розглянути встановлення мережевого підсилювача потужності Blustream NPA100DA з технологією Dante Audio.

Мережевий зональний підсилювач потужності Blustream NPA100DA забезпечує розширену інтеграцію звуку в різних комерційних AV-проектах з інтеграцією Dante. NPA100DA оснащений цифровим підсилювачем, який підтримує 2 вихідні канали х 50 Вт. при 4/8 Ом (1 канал x 100 Вт. при 4/8 Ом) або трансформаторний вихід 70/100 В (hi-level), виходом для сабвуфера LFE, інтеграцією звуку Dante та 2-канальними аудіовиходами. Blustream NPA100DA підтримує різні входи, включаючи 2-канальний звук Dante, HDMI ARC, мікрофонний звук із підтримкою фантомного живлення 48 В., оптичний звук та 2-канальний збалансований/незбалансований аналоговий звук.

NPA100DA може отримувати живлення через PoE++ від сумісного комутатора або локально, якщо комутатор не підтримує PoE++.

Пристрій також включає підтримку комбінованих або незалежних з’єднань LAN і Dante, DSP з 10-смуговим еквалайзером, затримку звуку для корекції синхронізації звуку з відео, незалежне регулювання підсилення для аудіовходів та керування через передню панель, ІЧ, RS-232, TCP/IP , веб-інтерфейс, тригер 12 Ст.

Мережевий зональний підсилювач потужності Blustream NPA100DA підтримує роботу з динаміками як з низьким опором (4-8 Ом), так і з високим опором (70-100 В). Необхідно налаштувати перемикач імпедансу динаміків, а також підключити їх до виходів NPA100DA відповідно до конкретних динаміків, які ви використовуєте.

Для комутації всього AV-обладнання пропонуємо розглянути матричний комплект BluStream HMXL44CS-KIT серії Essential.

Матричний комплект HMXL44CS-KIT є матрицею 4 х 4 сигналів HDMI2.0 4K60Hz 4:4:4 HDCP2.2, що використовує технологію CSC для передачі сигналів HDMI, двонаправленого ІЧ і PoC на відстань до 70 м по одному кабелю CAT.

Матричний комплект HMXL42CS-KIT надає розширені функції, включаючи дзеркальне використання HDBaseT™ та HDMI на виході 1, інтелектуальне масштабування відео на виході HDBaseT™ 1, розділення аудіо з підсилювачем зі змінним лінійним рівнем та модуль інтерфейсу веб-браузера для керування та налаштування матриці. Комплект HMXL44CS-KIT поставляється із 4 приймачами HEX70CS-RX.

HMXL42CS-KIT має 4 входи HDMI, які можна незалежно маршрутизувати на 4 виходи HDBaseT™. Вихід 1 забезпечує дзеркальний вихід HDMI та HDBaseT™.

Для демонстрації документів у великому приміщенні для проведення нарад на 200-300 учасників пропонуємо встановити до чотирьох лазерних проекторів EIKI EK-850LU 3LCD серії LARGE.

EIKI EK-850LU – це абсолютно новий та інноваційний лазерний проектор 3LCD класу LARGE

з високою яскравістю 10 000 люмен та контрастністю 100 000: 1 для застосування у великих приміщеннях. Лазерний проектор EK-850LU забезпечує високу яскравість і високу передачу кольору завдяки новому лазерному променю 3LCD і герметичному оптичному механізму. Лазерне джерело світла з терміном служби 20 000 годин, відсутність фільтрів та нова система охолодження означають, що немає потреби замінювати лампи або фільтри, що скорочує час обслуговування та загальну вартість експлуатації відеопроектора EK-850LU.

До проектора можна підібрати до 5 опціональних об’єктивів з урахуванням відстаней від проектора до екрана.

Кожен із мультимедійних проекторів EIKI EK-850LU серії LARGE може проектувати відео контент на моторизований проекційний екран необхідного розміру для конкретного приміщення.

Варіант проекційного екрану шириною 500 – 700 см. – моторизовані екрани BEST VISION серії LARGE.

У виробництві екранів серії LARGE використовуються тільки сертифіковані тканини, імпортовані з Європи, що гарантує постійну гладку поверхню екрана. Придатні тканини для екрану серії LARGE: Matte White, 4K White, 4K GREY & Back, Perforated 2d.

Захисний алюмінієвий кожух моторизованого екрану LARGE пофарбований естетичною порошковою фарбою спеціально виготовлену в лабораторіях Pulver для бренду BEST VISION. Конструкція вбудовуваного екрана LARGE запобігає попаданню пилу на вал екрану.

Моторизовані проекційні екрани серії LARGE можна встановити на стелі або стіні за допомогою сталевих монтажних кронштейнів.

Практичні кейси організації відеоконференції у великому приміщенні для проведення великих загальних зборів та конференцій чудово підходять для різних сфер діяльності та їх можна застосувати для таких великих приміщень, як зали для проведення нарад на сотні учасників для урядових установ, державних структур та великих корпорацій, конференц-залів великих форматів, аудиторії та лекційних залів у навчальних закладах та багатоцільових просторів у готельному бізнесі.